Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Melyiket választanátok,...

Melyiket választanátok, szerintetek melyik a jobban ellenőrizhető? Távhő: általány vagy havi számla fizetés?

Figyelt kérdés
Panelban lakunk, a fűtőtesteken mérő van, de ezeket a mérőket csak egy évben egyszer olvassák le ... Hogy tudom/nám ellenőrizni a fogyasztást? Csak hogy tudjak előre tervezni és nem legyen meglepetés a végelszámolás?????

2015. jún. 19. 10:57
 1/3 anonim ***** válasza:
48%
Havi számla jobb. Általánynál érdekes dolgok tudnak kijönni elszámolásnál.
2015. jún. 19. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
47%

Ez a személyiségedtől függ.

Én a havit választanám, de akkor persze a téli hónapokra jobban előre kell gondolkozni, viszont én jobban szeretem, ha azt fizetem, amit ténylegesen igénybe veszek. Van, akit az átalánydíj stabilitása és jobb tervezhetősége jobban megnyugtat.

2015. jún. 19. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én az átalányt szeretem - mivel mi egyszerű, fix online utalással fizetünk. Így a legegyszerűbb,soha nem kell postára járni vagy végigbújni a számlákat havonta, hogy na ezt fizettük, na ezt még kell, hanem megy automatikusan.


Ha pedig többet fogyasztunk, annyival emelik, de ez nálunk az első évben volt csak így, azóta nem változott a fogyasztás évek óta.

2015. jún. 19. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!