Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Üdv. Olvastam már az előre...

Edisszimo kérdése:

Üdv. Olvastam már az előre fizetős mérőkről de választ nem kaptam a kérdésemre.1. Ha feltöltöm az órát, akkor erről ugyanúgy levonja a rendszerhasználati és egyéb dijakat mint a csekknél? 2. Feltölthetem e anélkül, hogy mindig az eonhoz rohangáljak?

Figyelt kérdés
Nekem nincs tartozásom csupán spórolni szeretnék. Ilyen esetben vajon megéri beszereltetnem?
2015. aug. 25. 07:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekünk ugyan tartozás(örökség)miatt van ilyen,de úgy döntöttünk,hogy megtartjuk.Soha semmilyen plusz csekket,plusz fizetnivalót nem kaptunk még.Annyit fizettünk,amennyivel feltöltöttük.Nagyobb újságosoknál,mint pl.Relay fel lehet tölteni.De a neten az eon oldalán fel van sorolva,hogy lakóhely szerint milyen helyeken fogadják.És csak készpénzzel lehet.
2015. aug. 25. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Csak úgy éri meg, ha védett fogyasztó vagy, mert különben nagyon drága a felszereltetése, védett fogyasztóknak viszont ingyenes.
2015. aug. 25. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyennél nincs külön rendszerhasználati díj, felszereltetése sem horribilis összeg.
2015. aug. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm a válaszokat. Védendő fogyasztó vagyok november 30-ig ezért is igényeltem meg csak van bennem egy kis félsz,de szerintem ha ugyanannyival töltöm fel mintha a csekket fizetném akkor nem lesz probléma.
2015. aug. 25. 16:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!