Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Van olyan technológia, ami...

Van olyan technológia, ami egy lakásban a villany, gáz stb, mérőállást képes összekötni a számítógéppel, hogy a gépen megjeleníthető legyen az éppen aktuális mérőállás?

Figyelt kérdés

2015. szept. 26. 13:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem a mechanikus órák esetében max. Egy webkamerát tehetsz elé, amit távolról megnezel.
2015. szept. 26. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
48%
A villanyóráról le kell venni a plombát és megnézni van e csatlakozási lehetőség.
2015. szept. 26. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

# 2:


"A villanyóráról le kell venni a plombát és megnézni van e csatlakozási lehetőség."


És utána kifizetni egy ilyen próbálkozásért néhány százezer forint kötbért...

2015. szept. 26. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Azt hittem leesik hogy csak vicceltem. Ha meg olyan ..... valaki hogy ki próbálja meg is érdemli
2015. szept. 26. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

létezik, de ezek óracserével járnának, szoftver díj stb, így ez nem érné meg neked, és talán a szolgáltató seem törné magát miatta, mert ilyent cégek kérnek általában, és nem olcsó.

egyszerű megoldás lehet mint írták, egy webkamera

2015. szept. 26. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Épp ez a "bajom"!

A társasházunkban jövőre lesz vízóracsere-16db egyedi vízmérő-és kötelezni akarnak bennünket,hogy a "hagyományos" helyett olyanokat szereltessünk be,amelyek on~line kapcsolatban vannak a vízművel. Nem is érdekelne,ha az adó~vevő egység nem pusz 10k-ba fájna.

Az "előadó" mutatta az usb csati. lehetőséget(is).

Tehát "vizeseknél" létezik,sajna.

2015. szept. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

batya dik batya dik verdessed beleabba adologba itten oszt egynu jo lesz meg a nézését meg a járásátát

Megszunt megszunt voltam :)))))

remelem segitetem btya dik batya dik

2015. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!