Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Van egy internet szolgáltató...

Van egy internet szolgáltató akivel freburá-ban 2 éves hűség nyilatkoztatott kötöttem. én ezt fel szeretném mondani. Hogy lehetséges?

Figyelt kérdés
Erre az volta válasza hogy ez alatt a 8 hónap alatt összejött kedvezményeket fizessem ki ami durván 62 000 ft . De ahova szeretnék költözni ott ez a szolgatátó nincs. Ki számoltam azt hogy 24 hónap alatt 108 000 amit fizetni kén, ha ebből leveszem a 62 000 meg amit 8 hónap alatt befizettem csekk összegét akkor ugyan így jövök ki. mint ha továbbra is használnám. Van valami megoldás?

2015. okt. 1. 11:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Igen, van, megbeszeled az uj lakoval, aki a helyedre koltozik, hogy fizeti helyetted. A husegido az bizony ilyen, gondolkozni kell mielott alairod a sok-sok evet.
2015. okt. 1. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Csak az a baj hogy üresen marad a ház . Februárban nem gondoltam hogy elmegyek . Sajnos ez egy kis falu ahol igazán rossz a megélhetés. Munka az egyáltalán nincs. Ezért is szeretnék elköltözni 40km arrább.
2015. okt. 1. 12:16
 3/5 anonim ***** válasza:
80%
Ha ilyen rossz a megélhetés akkor főleg nem szabad elkötelezni magad. Sajnos. Ezt sz..tad.
2015. okt. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
87%

Ilyenkor derül ki, hogy az olcsóbbnak hitt megoldás a legdrágább.

Még szerencséd is van, hogy nem azt mondja, hogy fizesd ki egyben a hűségidő végéig a sztorit, mert ezt vállaltad írásban.

Valószínűleg ott van ez abban a szerződésben is leírva szépen szabályosan, amit annakidején aláítál. Csak vagy nem olvastad el, vagy nem vetted komolyan. Sajnos az adott szavad kötelez!

2015. okt. 1. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
57%

Mivel aláírtad a hűségidőt, ezért nincs mit tenni, sehogy nem tudsz kibújni alóla, ha csak nem kerítesz egy jó ügyvédet, aki megpróbál kiskaput keresni. Mellesleg megjegyzem ez is valószínű járhatatlan út lenne, mert a szolgáltatók igyekeznek minden oldalról bebiztosítani magukat.


Néhány szolgáltató vállalja viszont azt, hogy viheted magaddal az előfizetésed és ha azon a környéken nincs szolgáltatási területük ahova költöznél, akkor felmondhatod a szerződésed kötelezettség nélkül. Ennek kellene utána járnod és nem úgy, hogy bemész az ügyfélszolgálatra és rákérdezel, mert úgy részrehajló választ fogsz kapni...

Ha ez sem járható, akkor sajnos ez van.

2015. okt. 4. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!