Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Szerintem kamu a szolgáltatóm,...

Szerintem kamu a szolgáltatóm, lehetséges?

Figyelt kérdés
A cég amellyel szerződést kötöttem, az idő közben nevet változtat (már többször is megtörtént)! Ilyenkor újra szerződést kell kötni? Az szabályos, ha házhoz jön a szolgáltatás díjáért és csak egy nyomtatott számlát ad és se bankon keresztül, se csekket nem lehet kérni tőle? Minden hónapban máskor jön általában este vagy vasárnap délben és ilyen jó időpontokban. Ezt már unom. Javaslatokat várok

#internet #szolgáltató #fekete listás cég
2015. márc. 18. 18:23
 1/1 anonim ***** válasza:
81%
Kulcskérdés: szolgáltatást kapsz az pénzért, amit kifizetsz? Ha igen, a kérdés ezek után legfeljebb az, hogy valóban ő nyújtja a szolgáltatást, vagy egy csalónak fizetsz, miközben a valódi szolgáltatónál esetleg jó kis fizetéshátralékot halmoztál fel. Vagy az is benne van a pakliban, hogy a saját értékesítőjüknek fizetsz így, ők meg az értékesítőiket a szerzett/kitartó kliensek száma szerint jutalékozzák, azért nem fizethetsz közvetlenül a cégnek.
2015. márc. 18. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!