Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyibe kerül a vízóra cseréje?

Mennyibe kerül a vízóra cseréje?

Figyelt kérdés
hideg ill. meleg víz mérőóra cseréje, mennyi a korrekt ár?

2016. febr. 29. 22:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Hát nálam kérhetné, hogy szerlejem le. Be van az egész csempézve. Van rajta két kellemes méretű nyitható ajtó a vízóráknál, amin keresztül meg tudták csinálni. Itt biztos nem lesz leszedve addig, míg nem lesz csőtörés vagy valami komoly. De akkor sem én fogom leszedni, hanem aki jön megcsinálni. Azért pl. egy egyedülálló nőtől, vagy nyugdíjastól nem is tudom milyen alapon várják el, hogy szerelje és szedje le az akna fedlapját.
2016. márc. 3. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

víz szerelő órával együtt 10ért cserélte. csak 1 óra. a vízművek az üzembehelyezésért 7200as csekket küldött!

Egy vállalkozó cég akik cserélnek: 23800 lett volna + 7200 a vízművek felé!

2016. márc. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
Saját magad is lecserélheted! Mindegy az, ki csinálja, csak a plombálást ne felejtsd intézni.
2016. márc. 7. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:
nekem 2700FT -ot írnak mindenhol, kértem árajánlatot, általában ezen az áron dolgoznak 2 óra 19e FT + 2700Ft regisztráció.
2016. márc. 7. 15:14
 15/15 anonim ***** válasza:
Szerelő pecsétje kell a cseréhez, ha tudsz szerezni, akkor megcsinálhatod magad
2016. márc. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!