Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mennyivel növelte meg a...

Mennyivel növelte meg a villanyszámlád a beszerelt légkondi?

Figyelt kérdés

2016. máj. 1. 07:53
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Inverteres Panasonic. Nagyon nem bírom a meleget, ezért tavaly pl. szinte állandóan ment. Havi kb. 3000 Ft-tal több volt a villanyszámla.
2016. máj. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hát ennyit megér a nyugalom...
2016. máj. 1. 19:11
 3/9 anonim ***** válasza:
51%
Futes helyett nyaron azt fizetjuk, nem annyira draga de kozel van neha ahhoz a szinthez, delelott minden nyilaszaro eszkoz becsukva igy kesobb kell bekapcsolnI.
2016. máj. 1. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Altalaban 4000.- ft a max
2016. máj. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb 2000 Ft. Inverteres LG készülékünk van, egy 69 nm-es lakásban.

Legalacsonyabb ventillátor fordulatszámon és 27-28 fokra állítva használjuk, időzítővel, hogy csak délben kapcsoljon be, vagy ha kicsit hűvösebb van, akkor 2-3 körül. Műanyag, jó minőségű ablakok vannak redőnnyel, amik le vannak teljesen engedve, amíg nem vagyunk otthon. Szerencsére olyan a lakás elrendezése, hogy egy előtérből, egy falról nyílik a többi helyiség (konyha egyben van az előtérrel), így a beltéri egységet a szemközti falra felszerelve mindehol normális (26-27 fok) hőmérsékletet tudunk kialakítani. Amikor pedig estére kinn lecsökken a hőmérséklet (26-27 fok, vagy kevesebb), akkor légkondi kikapcs, és kinyitjuk az ablakot.

2016. máj. 3. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat. Úgy látom abban a két forró hónapban

mindenképpen megéri, és belefér a büdzsébe is.

2016. máj. 4. 06:32
 7/9 Lupati ***** válasza:
62%
Inverterest! Max 3A áramfelvétel! Akár egy kávéfőzőé...
2016. máj. 4. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
A lényege a dolognak hogy egyszer kell jót venni inverterest . És azok nem fogyasztanak sokat. Én Elektroluxot vettem az Alaszka bt tõl. A szerelõ erõltette azt amit ò hoz. De mikor meglátta a gépet elismerte hogy ugyan olyan jó mint amit ò hozott volna. Csak én ötvenezerrel olcsóbban vettem. Kicsit nagyibbat is vettem mint kellett volna. A május augusztus kôzotti villanyszámlám 8000 forintal lett tôbb összesen. Tehát havi 2000 ezret lehet számolni. De ebben benne van az hogy a nyári idõszakban a szivattyú is ment a kertben. Havi 2000 az semmi hogy az ember tudjon létezni és pihenni
2016. máj. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
2 egybenyitott lakásban élünk, az új oldali légkondi +2000 körüli, a régi, 10 éves +5-6000 (mind2 3 egységes)
2016. jún. 9. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!