Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » 15 ezer forintos gázszámla sok?

15 ezer forintos gázszámla sok?

Figyelt kérdés
Van egy tárolós kombi cirkó kazán, amit csak meleg víz készítésre használunk. 5 tagú a család, s bizony 15-18 ezer forintos gázszámlák is szoktak "érkezni". Reális?
2016. máj. 4. 23:32
 1/8 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyit fürödtök. Ha mindenki minden nap 1 kád vizet leenged akkor reális. Én villanynál fizetek kb 20 euró pluszt, de csak ketten vagyunk és télen heti 2 fürdés, a többi zuhanyzás, nyáron meg nem is kívánom a pancsolást, akkor inkább csak zuhany nálam.

Kérdés hogy milyen a hatásfoka a cirkónak, és hogy milyen a szigetelése. Azon is sok múlik.

2016. máj. 5. 00:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nekem wz soknak tunik. Csak futesre es fozesre hasznalok gazt, 2konvektor vsn 66nm-en bekapcsolva. Az idei telen 11-13 e volt a legnagyobb szamlam.
2016. máj. 5. 04:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon sok. Bár nem tudjuk hogy mennyit használjátok. Nekünk a fűtéssel, meleg vízzel megy el ennyi kb.
2016. máj. 5. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Hogyhogy "csak melegvíz"? Mit tud még készíteni egy kazán? Melegvízzel fűtünk is. HA ez is benne van akkor ez egész jó. Ez azt jelenti hogy évi 200e-ből megvagytok. Nálunk ez lakásban 4 főre idén 350e volt.
2016. máj. 5. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Nálam a melegvíz és a sütés főzés megy gázról, így kb 5000 Ft a havi számla.
2016. máj. 5. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ja! és négytagú a család.
2016. máj. 5. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nálunk három tagú családban 3-4.000 Ft megy el egy hónapban ha csak meleg vízre használjuk a kazánt. Igaz ez átfolyós, 3 éves.
2016. máj. 5. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Nálunk 7-25 ezer között mozog. 50m2 lakás (tégla, nem felújított). Fűtés, melegvíz és főzés (a sütő elektromos). Nyáron drágább a lakást hűteni klímával (A+ inverteres), mint amennyit télen fűtésre többletköltségként kiadunk. Szerintem nagyjából reális lehet, de sok minden függvénye.
2016. máj. 9. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!