Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Sok ez a rezsi fejenként?

Sok ez a rezsi fejenként?

Figyelt kérdés
4 tagú család,ebből a szülők és a naghyobbik gyerek dolgoznak 120-160 közötti fizuért.A rezsi kajával együtt 65.000 fejenként.100nm gázfűtés,villany normális kb 13-15.000 havonta.Tartozás nincs a házon sincs hitel.És ez az összeg elfogy minden hónapban!A szórakozást mindenki magának fizeti külön.
2016. máj. 5. 08:53
 1/7 anonim ***** válasza:

260e a ház rezsije és négy ember kajája? Hát igen ez sok. Kb. 100e-rel több mint kéne.

Ebből durván 60e a rezsi, és 100e a kaja. De ha 150 a kaja, mert gurmék vagytok, akkor se 260. Ezt azért át kéne gondolni. Egy hónapig írjátok, mire költitek a pénzt rezsi címszó alatt. MEg fogtok lepődni.

2016. máj. 5. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ez nagyon sok. Tippelek: villanybojler van? Ha nem, akkor mar a villanyszamla is eleg sok.


Tessek otthon fozni, nem rendelni a kajat, nem bufezni minden nap, nem esz nelkul vasarolni mindent. Jol irja az elso, tessek akar csak 1 honapig is vezetni minden forint kiadast, hogy mire ment el a penz.

2016. máj. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Vizátfolyós gázmelegitő van.Nincs bojler.Nem vagyok otthon,külföldön dolgozom.A férjem is.A nagylány(23) vezeti a háztartást,a fiam most érettségizik.A keresztapjuk néz be mindennap,a közelben lakik.Egyszerűen nem értem hova folyik el a pénz.Mi többet keresünk a férjemmel,de havi 120-at mindketten hazaviszünk nekik.Hétvégente járunk haza.A többi a fizunkból hazajárni enni félretenni kell.A lányom már dolgozik.
2016. máj. 5. 09:36
 4/7 anonim ***** válasza:

Na varjunk. Tehat ugy 4 fo a csalad hogy ebbol ketto van a hazban? Hetkozben ti, akik kulfoldon dolgoztok, mire koltitek a penzt? Es hetvegen?


Tenyleg eleg zavaros a tortenet, hogy lehet fejenkent 65e a rezsi, amikor nem is vagytok otthon???

2016. máj. 5. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Havi 240-et adunk haza.És ez el is fogy.Azt vártam volna hogy a lányom spórolgat kicsit ebből(akár magának is) a fiamnak úgyis sok elmegy majd az egyetemre.Azt mi álljuk persze.Mi csak szombat vasárnap vagyunk otthon.Tehát csak ekkor fürdünk eszünk ott stb.Mi ebben a zavaros?Azért számoltam 4 főre mert heti 2 napot otthon töltünk mi is.Ezen felül ott a lányom fizuja,de ha egy fillért sem tesz bele akkor is sokallom a fogyasztást.Gondoltam tájékozódom picit mielőtt holnap leülünk velük beszélni.Jah és vannak kutyáink,nekik havi 20.000 a minőségi táp.De ennyi.
2016. máj. 5. 09:49
 6/7 anonim ***** válasza:

A gyerekek elköltik, de nem a rezsire.

Ruhákra, szórakozásra, műszaki cikkre, stb.

Fiatalok még, ne várd, hogy spóroljanak.

Ilyenkor a világ összes pénzét elköltenék.

Tessék összegyűjteni a számlákat, és e-bankból átutalni.

Ennél nem számít, hogy csak hétvégén vagytok az országban.

Mindjárt kiderül, hogy nem 260, csak 80 ezer a rezsi.

De amúgy még annyi se.

Mi 3-an lakunk egy közepes családi házban, szerintem a 40-et sem lépjük túl, de mondjuk mobilszámlákkal együtt legyen 50.

Ebben villany, víz, gáz, szemétdíj, internet, kábeltévé, más nem nagyon van.

2016. máj. 5. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi.Holnap este átrágjuk magunkat a dolgon.A csekkeket a keresztapjuk fizeti be,én szoktam neki odaadni.
2016. máj. 5. 10:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!