Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ha egy héttel később fizetem...

Ha egy héttel később fizetem be a villanyszámlát olyankor mi a helyzet?

Figyelt kérdés
Jött a csekk, 28 a feladási határidő, viszont nincs pénzem befizetni, hó elején tudom csak. Kb úgy 2-3 körül. Ilyenkor küldenek valami felszólítást? Vagy csak a késedelmi kamat? és ha igen akkor az mennyi szokott lenni?

2016. ápr. 25. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanaz tortenik mint mikor a telefonszamlad fizeted be kesobb...
2016. ápr. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Semmi, nekem volt, hogy elkallódott számla, több mint egy hónap múlva küldtek egy fizetési emlékeztetőt, befizettem akkor. Pár forint kamatot felszámoltak.

(A telefonosok sokkal durvábbak, ott késel pár napot és már iszonyú pótdíjakat szednek, egyirányúsítással fenyegetnek.)

2016. ápr. 25. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Semmi nem történik, egyszer elkallódott a számlánk, a következővel együtt fizettem, talán ha 120 ft kamatot felszámoltak, meg küldtek felszólítást, de pár nap miatt nem fognak, nyugi.
2016. ápr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Még ha küldenek is felszólítást, nem kapcsolják le azonnal. Egy hét még belefér - főleg, ha nem rendszeres
2016. ápr. 29. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!