Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Másnál is ilyen brutál gázmenn...

Másnál is ilyen brutál gázmennyiség megy most el?

Figyelt kérdés
2 napja 11 meg 8 köbméter gázok, nem tudom ennyire lehűlt kint (eddig napi 3,4 ami májusban szintén hihetetlen..) vagy elromlott a rendszerünk? Kb.100 nm.ház.
2016. máj. 18. 07:19
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
nem tudom ennyire lehűlt kint....... te nem szoktál kimenni a házból?? Kapcsold ki a fűtést és egyből nem fog ennyi fogyni
2016. máj. 18. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Éjszakára gondoltam :) De a kérdésem lényege ugye nem ez volt,kedves Szemfüles.
2016. máj. 18. 09:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Amennyiben téged nem zavar, hogy mínuszok voltak, ami magyarországi rekord hidegnek számított, akkor ne fűtsél, hiszen május van.
2016. máj. 18. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
47%
Nem, nem megy el ilyen "brutál" gázmennyiség, ugyanis nem fűtünk már ~2 hónapja. 22 fok van a házban és éjjel se hűl 20 fok alá. Jó a szigetelés.
2016. máj. 18. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
75%

Tényleg két hónapja nem fűtötök ?

Pedig 3 hete még éjszakai fagyok voltak , nálatok meg 20 fok van fűtés nélkül ?

Akkor a házatok valószinűleg magát melegíti , mert a szigetelés öbmagában nem képes fűteni , mindegy milyen vastag....

2016. máj. 21. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ez egyéni. Mi pl. 24 fokban érezzük jól magunkat. Május durva volt, egyik hétvégén izzadtunk a kertben, locsoltunk, gyomláltunk, bementünk, klímát kapcsoltunk, hogy hűvösebb legyen. Következő héten meg jött a hidegfront és nyomtam a fűtést, mert úgy éreztem megfagyok. Meg mikor éjjel kimentem teregetni rövid nadrágban meg trikóban, három nap múlva meg délben is hosszúba kellett öltözni a teregetéshez, hogy ne fagyjak meg.
2016. jún. 4. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!