Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Junkers vízmelegítő őrlángja...

Junkers vízmelegítő őrlángja nagy csattanással elalszik, mennyire fog ez fájni nekem?

Figyelt kérdés

Tavaly már szereltettem meg, ugyanezzel a problémával. Akkor újragyújtani sem lehetett. A szerelő kijött, szétszedte, jól lehúzott. Az őrláng nagyon aprócska, körömnyi méretű lett, és párszor elaludt, de könnyen újragyújtható maradt. Időprobléma miatt nem csesztettem a szerelőt, hogy jöjjön vissza és kezdjen vele valamit...


Most az őrláng egy hajszálnyival mintha még kisebb lenne. Nagyon könnyen újragyullad, de tegnap óta nagyjából tíz percenként elalszik. Ha fürdés elején begyújtom, akkor mire végzek a fürdéssel, elalszik.


Mindenképp azon gondolkodom, hogy szerelőt hívnék... Két kérdésem van:

1. tudtok-e ajánlani Pesten, keleti környékén, olyan gázszerelőt, aki normálisan megcsinálja?

2. nagyjából milyen árra számítsak?


2016. máj. 29. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Ha gazrobbanas lesz belole akkor nagyon.
2016. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!