Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » 2016-os hűtőgépcsere - Mikor...

2016-os hűtőgépcsere - Mikor lesz belőle hűtő a budapesti régióban?

Figyelt kérdés

2016. aug. 9. 16:18
 1/7 anonim ***** válasza:

tudtommal már régen vége.

az egész pályázat valami két órát élt régiónként és csoportonként olyan gyorsan elfogyott a keretösszeg.

2016. aug. 9. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy pályázni már nem lehet. 3D-s hűtő mikor lesz belőle, az a kérdésem. A pályázat be van adva, a mellékletek is, befogadták, eddig okés. De mégis, mikorra kell félretenni rá a pénzt? Mikor hozzák majd haza? Még karácsony előtt? Vagy pár héten belül? Vagy csak jövőre? Erről hallott, olvasott valaki valamit valahol?
2016. aug. 9. 16:54
 3/7 belapus ***** válasza:

Úgy gondolom, 1-2 héten belül elkezdhetik kipostázni a Támogatói Okiratokat.A mosógépes tapasztalatok alapján eléggé rendszertelen lesz, de nagyjából abban a sorrendben, ahogy pályázni kellett.Előfordulhat, hogy valaki az elsőként pályázó régióban később kapja meg, mint egy második vagy harmadik régiós.

Nem néztem utána, de úgy rémlik, a pályázati idő lejárta után kb. 1 hónap múlva jött meg nekem a levél.Egy ismerősömnek ugyanabban a régióban még további két hetet kellett várnia.

2016. aug. 9. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Úgy tudom, 60 nap a döntési határidő. Nem nagyon szokták elkapkodni a dolgot, úgyhogy a befogadói nyilatkozattól számítva két hónap, mire kiderül, hogy nyert-e a pályázat. Ha igen, utána szintén hatvan napod van megvásárolni a készüléket.
2016. aug. 14. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Hátha mást is érint:

már két lista is van a nyertesekről itt:


[link]

2016. okt. 1. 10:57
 6/7 A kérdező kommentje:
Ugyanott megjelent a harmadik lista!
2016. okt. 13. 15:38
 7/7 A kérdező kommentje:
Okt. 24-én lesz belőle hűtő, úgy tűnik. :)
2016. okt. 21. 17:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!