Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Meghülyült a kazánom, mit...

Meghülyült a kazánom, mit tudok csinálni?

Figyelt kérdés
Ma este vettem észre, hogy a szobatermosztát nem működik, elhomályosultak rajta a számok, valószínűleg lemerült az elem. Elkezdtem nyomkodni, hátha történik valami. Történt is, a kazán beindult, felfűtötte az összes radiátort. Most már látszanak a számok, de nincs magasabb hőfokra állítva, 5 fokon van, a lakásban pedig 27 van, így nem arról van szó, hogy magasabb hőmérsékletre akarj a fűteni a lakást. A legnagyobb baj az, hogy holnap elutazom 2 hétre, és nem vagyok túl nyugodt így itt hagyni a lakást. A kazánt áramtalanítottam, így lenyugodott. Az őrláng ég. Lehet ebből így valami baj? Vagy jól tettem?
2016. aug. 20. 23:32
 1/2 Gugu Gabor ***** válasza:
100%
Zárd el a gázt
2016. aug. 21. 02:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ja, zárd el az őrlángot is. Aztán ha megjöttél elemcsere és újraindítás. Tipikus tünetei a lemerülő elemnek.
2016. aug. 21. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!