Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Családi ház vagy a panel...

Családi ház vagy a panel rezsije alacsonyabb? Több infó lent.

Figyelt kérdés

Lassacskán 27 éves fejjel külön szeretnék költözni a szülőktől. Sajnos egyedül fogok lakni.


Van egy kertes családi házam. Viszont félek, hogy sok lenne a rezsi egymagamnak.


Panelba is tudnék költözni, de az számomra mégsem az igaza.


Bevételem nettó 250.000 Ft.


Ti mit választanátok a helyemben?


2016. szept. 9. 09:48
 1/7 anonim ***** válasza:
74%
Ugyanannyiba kerül a víz meg villany meg a gáz nem? Max ha távhőről van a fűtés akkor lehet különbség. Én ha lelépek csak végső esetbe megyek panelba. Inkább egy kis családi házban laknék.
2016. szept. 9. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
83%
A fűtés biztos sokkal több egy családi házban. Panelban a szomszédaid is fűtenek. És nagyon sokat számít, ha alattad fűt valaki.
2016. szept. 9. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
54%
Ha van házad, akkor mi a kérdés? Ennyi pénzből kitelik a rezsi. Panel sincs ingyen, van ahol kimondottan magas a rezsiköltség. Pl. volt olyan ismerős aki garzonban télen-nyáron 30 ezret fizetett gázra. Amúgy meg pasizz/csajozz be, vagy fogadj albérlőt :)
2016. szept. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Télen úgy gondoltam, hogy csak a szobát fűteném plusz folyosó, ebédlő meg este fürdőszoba.
2016. szept. 9. 10:38
 5/7 A kérdező kommentje:
Igen, a barátnő is illene, hogy legyen :-D
2016. szept. 9. 11:06
 6/7 anonim ***** válasza:
74%

Gondolni = nem tudni.

Nem ismerjük a házikó mivoltát, de nem szabad figyelmen kívül hagyni, hogy ha télen nem fogod temperálni a nem használt helyiségeket, sokat fog romlani a épület állaga.

2016. szept. 9. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

Panel olcsóbb, bár mint kifejezés butaság, mert Már XY éve csak társasházak épülnek. (itt jobb a hangszigetelés is, meg ilyenek)... 2003 vagy mióta már nem épülnek panelházak.


Én laktam mindkét helyen.


Ott a közös költség, nincs szemét + biztosítás helyette, mint családi ház esetében. Villany, gáz, víz egyedi mérős, szóval ezáltal nem fizetsz más után.

2016. szept. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!