Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Ti már fűtötök? Akinél egyedil...

Ti már fűtötök? Akinél egyedileg szabályozható az fetekeri használja?

Figyelt kérdés
2016. nov. 6. 15:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
95%
Novemberben szerintem már mindenki fűt, aki teheti.
2016. nov. 6. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
53%
Ha fázok feltekerem, ha nem akkor nem. Mostanában egyre többször van bekapcsolva, de szerencsére elég jó a ház szigetelése, így pár óra után ki lehet kapcsolni.
2016. nov. 6. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
Nélunk nem kell feltekerni és nem tudom ez normalis e. 23 fok van fűtés nélkül úgy hogy szellőztetunk is rendesen. Ez vajon miért lehet? Ez új építésü lakásoknál általanos? Előtte családi házban laktam és ott akkor volt 23 fok ha nyomattuk a fűtést havi 40 ezerért. Hogy lehet ekkora különbség?
2016. nov. 6. 15:52
 4/11 anonim ***** válasza:
96%
Ezek szerint most társasházban laksz. Akkor azért, mert a szomszédok fűtenek. Családi háznál csak a saját falait melegíti valaki, társasháznál viszont a szomszédok falát/padlóját/plafonját is.
2016. nov. 6. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Akor lehet ezert de felettem nincs senki csak egy kertrész van a lakás felett. Előtte régen már laktam lakásban de ott mindig kellett fűteni. Bár ort benne volt a közös ktgben átalány így ment mindig maximumon. Itt meg most egyedi mérő van aztán gondoltam 23 foknál minek tekerjem fel, egyébként oldalt és alattam laknak de ez normalis hogy ennyire bemelegitenek 23 fokra?a fürdőben megy kifejezetten meleg mintha menne a fűtés pedig nem ez mitől lehet? Hogy megy oda a meleg!
2016. nov. 6. 16:20
 6/11 anonim ***** válasza:
Ezek szerint elég jó a szigetelésed, és körülötted fűtenek. Nálam szintén jó a szigetelés, társasház, de én már október közepe óta fűtök. Közben egy-két napra azért le lehetett kapcsolni, ma is pl. 15 fok volt. A hét közepén viszont már voltak bőven fagyok is, ha ilyen időben nem kell még fűtened, nagyon szerencsés vagy, becsüld meg azt a lakást. :D
2016. nov. 6. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Normális. Észrevehető a változás, ha mondjuk elköltözik, vagy beköltözik valaki. Itt pl. tavaly télen nem lakott senki alattunk, jobban is hűlt a levegő a lakásban, mint előtte, vagy utána.
2016. nov. 6. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Mi ezt a lakást most vettuk nem rég most épült. Még nem lakott itt senki. És ezért is aggódom kicsit hogy normális e ez a 23 fok , de főkent a fürdőszoba miatt aggődom ami lényegesen melegebb. Nem fog e felrobbani valami vezeték cső ami túlmelegszik vagy ilyesmi?. Írom ezt laikusként lehet hülyeség de ahogy a válaszokból latom azért ez a 23 fok nem szokványos fűtés nélkül. Nyáron viszont iszonyat meleg volt.akkor vajon miért nem szigetelt...!?
2016. nov. 6. 20:42
 9/11 A kérdező kommentje:
Vajon ami felettem van egy kert vastag földdel az szigetelhet összefügghet? Mert eddig ügy tudtam hogy a felső lakások télen hidegebbek.
2016. nov. 6. 20:44
 10/11 anonim ***** válasza:

Nem kell aggódnod, nem fog semmi felrobbanni. Egyszerűen csak az a helyzet, hogy nagyon jó a szigetelésed és körbe vagy fűtve. A felső lakások egyébként is melegebbek általában télen, mert a többi lakás melege oda száll fel (kivétel, ha sza.r a szigetelés). Nyáron szintén ott van a legmelegebb, mivel a Nap egész nap süti a tetőt. Ez alól a szigetelés ugyan ad valamennyi védelmet, de azért több nap meleg után át fog melegedni a lakás. Ezért van nálad nyáron is meleg.

Egyébként megkérdezheted a szomszédaidat, hogy ők fűtenek-e már.

2016. nov. 8. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!