Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Mikor érkezik már a Főgáz számla?

Mikor érkezik már a Főgáz számla?

Figyelt kérdés
Talán október elsején kerültek át a volt Tigáz ügyfelek a Főgázhoz. Mi a Tigáznál átalányosok voltunk így a Főgáznál is azok maradtunk. Más is van olyan, aki átalánnyal fizet és nem kapott még csekket tőlük? Egy levelet kaptunk tőlük még a szolgáltatócsere előtt, de semmi erre utaló dolog nem volt benne leírva.
2016. nov. 21. 20:57
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:

Nekünk tán egy vagy két hete jött.

(Heves megye)

2016. nov. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
Nekünk még nem jött, bár mi nem átalányt fizetünk.
2016. nov. 21. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:

Mi is Heves megyeiek vagyunk. Ez érdekes. Holnap telefonálni kellene az ügyfélszolgálatuknak.


Nem tudom, hogy ez számít-e valamit, de nálunk még csak nem is volt kint senki a Főgáztól, aki megnézné a mérőórát. Vagy a Tigáztól kapott adatokat használják?

2016. nov. 21. 22:40
 4/21 anonim ***** válasza:
Én mondjuk diktálós vagyok, de a diktálástól számítva vagy 2 hétre jött meg a számla. Hajdú-Bihar.
2016. nov. 22. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:

Ebben a községben ahol lakom, állítólag voltak kint nyomáspróbázni.

De nem mindenhol, minket kihagytak.

Most jut eszembe, volt kint pár hete egy csaj, leolvasta az órát, mondta át kell adja a Főgáznak.

2016. nov. 22. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Nálunk még az átállás előtt volt valaki, feltételezem egy Tigáz alkalmazott, aki záróértéket leolvasta.
2016. nov. 22. 09:19
 7/21 anonim ***** válasza:
Nekünk megjött már múlt héten. A Tigáznál átalányt fizettünk, kb 15 ezret, most is átalányt fizetünk, de 18 ezret számláztak ki, nem tudom miért, pedig nem nőtt a fogyasztásunk, majd fel akarom hívni őket.
2016. nov. 22. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:
Nálunk az egyetlen levélben amit eddig küldtek azt írták, hogy nagy a valószínűsége, hogy mivel a téli időszakban készül az átalány kalkuláció, ezért magasabb lesz az átalány díj az eddig fizetetthez képest. Mi eddig havi 34e körül fizettünk szóval bele sem akarok nagyon gondolni mennyivel lesz nagyobb az összeg, ezért is vagyok kissé ideges, hogy még mindig nem küldtek semmit!
2016. nov. 22. 10:58
 9/21 anonim ***** válasza:

Az az igazság, nem tudom mennyi volt most a gázszámla, mert nem én járok postára, de az eddigi átalányunk havi 15-16.000 ft. volt.

Sokat fizettek ti Kérdező.

2016. nov. 22. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Hát az az igazság, hogy én még gyerek vagyok, tehát ha akarnék se tudnék beleszólni a dologba, meg nem is nagyon foglalkoztam vele. Tudom, hogy 17ről indult az átalány, ami egy előzetes kalkuláció volt, utána 24e lett, ezt már a tigáz számította ki, majd utána felemelték 34e-re. Anyámnak eszébe nem jutott felhívni őket, hogy miért emeltek 10 ezer forintot a számlán, én meg amikor ez történt, nem igazán foglalkoztam vele. Most meg már hiába hívnám őket :D :D


Egyébként anno hideg hónapokba előfordult nem egy alkalommal, hogy 70-80 ezer forint volt a gázszámlánk.

2016. nov. 22. 11:27
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!