Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Akiknek rezsire és ételre,...

Akiknek rezsire és ételre, megélhetésre van kb 100 ezer forintjuk azok hogyan élnek meg?

Figyelt kérdés
2017. jan. 20. 13:31
1 2 3 4
 11/33 A kérdező kommentje:
És akkor még nincs benne a ruházkodás,gyógyszerek,iskola....
2017. jan. 21. 04:39
 12/33 anonim ***** válasza:
100%
Én pl. úgy oldom meg: 92 ezer Ft-ból gazdálkodom: Először kifizetem a rezsit, a villanyt, gázt, a közös költséget, a biztosításokat, a lapelőfizetéseket, a gyógyszereket megveszem a hónapra, és utána ami marad, azt beosztom, hogy naponta X forintot költhetek, és azt nem lépem túl. De én vacsorára vígan megeszem a zsíros kenyeret hagymával pl. és egy pohár tejet, vagy ebédre simán jöhet a paprikás krumpli, mert szeretem, vagy a lencsefőzelék, mert azt is szeretem. Így.
2017. jan. 22. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/33 Flagstaff ***** válasza:
100%
Egy szóval válaszolva: nehezen. De vannak trükkök! :-) A csirkének szárnya is van, nem csak melle meg combja... Van a patikában multivitamin 600,- forintért is, testápoló 500,- ért...Tavasszal, nyáron bérlet helyett bicikli... Nem csak a paprika, paradicsom a zöldség, hanem a répa is... Drága reggeli pelyhek helyett zabpehely...Vagy internet, vagy újság, vagy tévé... stb. Ami fontos, hogy legyen egy előirányzott költségvetés, ahogy fentebb már írta valaki, és ahhoz ragaszkodni is kell!
2017. jan. 22. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/33 anonim ***** válasza:
0%

"Mármint egy családban 3-4személy megélhetésére marad ennyi"


HA ANNYI MARAD, AKKOR ANNYI MARAD! EBBŐL KELL MEGÉLNI!! ILYEN EGYSZERŰ EZ!

2017. jan. 23. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/33 anonim ***** válasza:
0%

21:48, 50 %-os!


Szerinted 3 személy 1 hónapra megeszik 30 kiló zöldséget?? Az napi 1 kg, de akkor minden nap!!! Meg majdnem minden egyes napon 1 kg (babot, vagy rizst, etc.) ???? Azért ugye ezt te se gondoltad komolyan! Normális vagy??? Honnan szeded ezt??!


"Élelmiszer 3 személyre:


Fehérje 1 hónapra:

18 kg csirkemellfilé 18 ezer Ft.

18 kg csirkecomb 6 ezer Ft.

Összesen: 24 ezer Ft.


Szénhidrát 1 hónapra:

27 kg rizs, bab, lencse vegyesen: 7 ezer Ft.


Zöldség 1 hónapra:

30 kg zöldség: 12 ezer Ft. "

2017. jan. 23. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/33 anonim ***** válasza:
0%
Meg tojást sem feltétlenül muszáj zabálni minden egyes qrva nap! :)))
2017. jan. 23. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/33 anonim ***** válasza:
19%
Meg 18 kg csirkecomb 6 ezer forint... Meg az anyád p*ccsáját azt! Ezt durván elszámoltad!
2017. jan. 23. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/33 anonim ***** válasza:
19%

50 %-os!


Nálad egy db tojás 27 Ft?


Ojvé! Melyik században vásároltál tojást? Múlt században?

2017. jan. 23. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/33 anonim ***** válasza:
0%

Az 50-os szerint 1 hónapban felzabálnak egy fél disznót! :D

36 kiló hús az nem semmi anyukám! Ezek szerint NAPONTA megesznek több, mint 1 kg húst??? Az igen! És most tekintsünk el attól, hogy ez mennyire nem egészséges! Ennyi húst zabálni! Húgykősav, köszvény, bélproblémák, stb!


"Fehérje 1 hónapra:

18 kg csirkemellfilé 18 ezer Ft.

18 kg csirkecomb 6 ezer Ft. "

2017. jan. 23. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/33 anonim ***** válasza:
Sok családnak még ennél is kevesebből kell megélni. Mi is voltunk így amikor gyesen voltam lakáshitelünk volt. Férjem fiztéséből még vontak tartásdíjat az első házasságából levő gyerekre. Kifizettüónk mindent rezsi stb ami maradt azt osztottuk hó végén meg meggondoltam hogy vegyek e 10 DKG párizsit a vajaskenyérre. Most már jobb a helyzetünk, de sokan vannak akik szinte a semmiből kell megélniük.
2017. jan. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!