Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hol tudom megnézni, hogy...

Hol tudom megnézni, hogy kinek a tulajdona a vízóra?

Figyelt kérdés
Eddig mindig ingyen hitelesítették illetve cserélték de most tértivevénnyel kaptam egy levelet arról hogy az óra az én tulajdonom így nekem kell állni a hitelesítés és csere költségeit.
2017. márc. 23. 14:15
 1/4 anonim ***** válasza:

"Hol tudom megnézni, hogy kinek a tulajdona a vízóra?"


"kaptam egy levelet arról hogy az óra az én tulajdonom"


A tiéd.

2017. márc. 23. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Eddig nem volt az
2017. márc. 24. 09:09
 3/4 anonim ***** válasza:

Leolvasod az adott óra gyáriszámát. Bemész a szolgáltatóhoz és megkérdezed. A főmérőt ők ingyen cserélik, mellékmérő (panellakásokban található) a te költséged. Ha egyedüli fogyasztó vagy(pl családi lakás) valószinűleg csak egy főmérőd lesz.


Elképzelhető hogy valaki trükkel akart pénzt kicsalni tőled. De ez attól függ,hogy miről is van szó. Mellék vagy főmérő. Szolgáltatónál érdeklődj.

2017. dec. 15. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Közbe eszembe jutott az is,hogy esetleg elfagyott a vízmérő, vagy megrongálódott ,így a szolgáltató küldhet tértivevényes levelet és kérheti az óracsere díját,mivel a vízmérő épségéért te vagy a felelős,akkor is ha főmérőről van szó. Ezért lehet,hogy eddig nem kellett fizetned,most viszont nem akarták lecserélni.


Errefelé a vízmérő fagyás/rongálás díja 10'000Forint. Ennyiért cserélik le. Ha "lejár"(utolsó évben van) a hitelesítési ideje és cserélnék, akkor küldhetnek felszólítást emiatt. A tértivevényes levél miatt még annak póstai költségét is rádterhelhetik.

2017. dec. 15. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!