Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Az ÉMÁSZ-nál valamilyen...

Az ÉMÁSZ-nál valamilyen mentális problémája van a villanyóra leolvasónak?

Figyelt kérdés

Tapasztalt valaki ilyesmit problémásabb körzetben? (Heves, Nógrád megye)

Felhív telefonon, kicsengett vagy 2-őt. Erre felhív megint ingerülten, hogy hívtam magát!!!! (gondolom várta, hogy visszahívjam)

Erre kijelenti, hogy jön valamelyik nap, és legyek otthon, mert ha nem akkor irgumburgum. Mindezt egy recsegő telefonról, alig értettem valamit.

De ezt totál ingerült, idegbeteg stílusban, és még vissza is hívott leb..ni, hogy én voltam a bunkó.

Csak néztem itt.

Teljesen más megyéből költöztem ide, ott a fogyasztó az atyaúristen volt, és totál kedvesek, normálisak voltak velünk bárhol, természetesen viszont is ezt kapták, de gondolom van erre valami etikett.

Hát az ÉMÁSZ-nál úgy tűnik, nincs.



2017. nov. 13. 17:34
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
Vigyázat a csalókra!
2017. nov. 13. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

na erre nem gondoltam, de honnan tudnák a telefonszámom?

Az ÉMÁSZ-nál leadtam, és csak most költöztünk ide.

2017. nov. 13. 17:52
 3/20 anonim ***** válasza:
Miért nem veszed fel a beszélgetést? Aztán lejátszanád a főnökének
2017. nov. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
34%

Jaj de fellengzős vagy...

Én nem vagyok leolvasó, de szolgáltatónál dolgozom.

Leolvasó ismerősöm is van, szokott mesélni.

Hát ez az, hogy úgy állsz hozzá, hogy te vagy az atyaúristen.

Egy csomó ügyfél a mai napig azt hiszi, hogy az övé a mérőkészülék, legyen az villanyóra vagy gázóra vagy vízóra, és ha nem akarja, akkor nem engedi be a leolvasót, mert mondjuk kicsit többet fogyasztott, és nem akar százezres számlát kapni.

Majd beengedi jövőre, addigra egyenesbe jön..

Hát a francokat!

A készülék a szolgáltató tulajdona, és te köteles vagy a megadott időben beengedni!

Ha valaha valaki nagyon komolyan venné ezt az egészet, sok fogyasztó megütné a bokáját, mert akár a nyaralódba is köteles vagy leutazni az ország másik végébe, és biztosítani a leolvasást!


A leolvasó meg épp ezt kérdezhetné, hogy a fogyasztók fogyatékosak?

Mert mindnek ezerszer kell elmondani azt, ami a számlalevélben is le van írva, a honlapon is szerepel, vagy a tv-reklámban elmondják, vagy benne van a szerződésben! De neeem, azt luxus elolvasni, meg luxus felhívni az ügyfélszolgálatot, és a leolvasó a bunkó, ha nem tud olyasmire válaszolni, ami nem is az ő dolga.

Valószínűleg előtted valami nagyon okos felidegesítette, és épp így jött ki.

Őszintén, te sosem voltál még így?

Nem volt olyan, hogy egy kollégád, barátod, ismerősöd felidegesített, és egy családtagodhoz szóltál emiatt ingerülten?

Tuti, hogy volt, mert nyilván nem vagy tökéletes te sem.

De ha akkor megkérdezték volna, hogy milyen mentális problémád van, biztos neked áll feljebb.

Anyám, az ilyen ügyfelektől mentsen meg a jóisten...

Szerencsére én már évek óta nem ügyfelezek, hát kell hozzá agy adag nyugtató, mert ép ésszel kibírni...


És a leolvasók életéről egy picit, hogy lásd, ők is emberek.

Nem tudom, mit dolgozol, de biztos, hogy sosem tévedsz, és nincs rossz napod?

Ők nagyon alacsony bérért mennek hóban-fagyban, szakadó esőben, 40 fokban, étlen-szomjan, wc nélkül. Sokszor kocsmákban kénytelen költeni a kis fizetésüket, hogy ezáltal használhassák a wc-t, mert nyilvános wc ma már sehol sincs, de ha egy-egy megyeszékhelyen akad, az is fizetős. Azért naponta 3x-4x fizetni a wc-ért....

Egy olyan alapbérük van, ami nevetséges. Ahhoz, hogy ezt feltornásszák, napi 10 órát kell menniük, hogy meglegyen a %. Mert ezt csak úgy érik el, ha mindekihez visszamennek, aki nem volt otthon.

Mindenki mikor akarja várni a leolvasót? Este 5 után, amikor hazaért munkából, meg elment a gyerekért. A leolvasó meg nem baj, ha este 8ra ér haza, neki biztos nincs családja, meg nem akarja látni a gyerekét.

Sokszor telefonszám sincs megadva, mert minek az, igaz?

Ha meg meg van adva, nehogy elérjen rajta az ember, és meg tudjátok beszélni a legoptimálisabb időpontot!

Naponta megkapja a listát, hogy hova kell mennie, de ha az előző napokból egy csomóan nem voltak otthon, akkor oda vissza kell mennie. Már a város másik végén lenne munkája, de visszamegy hozzád, mert ha nem, akkor hiába ment egész hónapban, mint a hülye, kap vagy 60 ezres fizetést. És közben nem látja a családját és nem evett és nem pihent és megfagyott.

Nehogy valaha figyelembe vedd, kedves ügyfél. Biztos mentális problémád van, hogy ilyesmire nem gondolsz, csak öntelt, önző módon saját magaddal vagy elfoglalva.

2017. nov. 13. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
0%

# 4/4

Szegények! Adakozzunk már nekik! Ki mennyit ad?

Mert a másik nem keres keveset..

2017. nov. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
37%

nem kell adakozni, csak értelmezni.

a megvan a %, akkor nem annyit kapnak.

ezért mennek, és csinálják.

de nyugodtan legyél bunkó, a stílus maga az ember!

2017. nov. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
48%

4!

Nem kell ott dolgozni az ismerősödnek,lehet hozzám jönni retket csomózni! 550-t adok óránként...


Tetű bagázs az összes szolgáltató,ügyfélszolgálatostól,leolvasóstól,mindenestől!

Extra profitból körbebástyázva mondvacsinált jogszabályokkal,az igazi szolgáltatás helyett a nép sanyargatása a fő profiljuk.

Egy fejletteb társadalomban nem működhetne így.

2017. nov. 13. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim válasza:
49%

Ja meg mikor megmàgnesezik az órát, miközben nem figyel oda a tulaj, utána nagy dèrrel-dùrral jön is a cetli többszáz rugóról...


... meg egyéb sztorik...


Hogy rohadnátok meg

2017. nov. 13. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
32%
Azok nem a leolvasók,hanem az óracserélők!
2017. nov. 13. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
41%

Rohadnál meg te azzal a hatalmas iq-ddal.

Komolyan egyedül szeded össze ezt a sok baromságot, vagy vki fogja a kezed?


Volt olyan szerelő a Tigáznál, aki manipulálta az órát, azon nyomban elbocsátották és ment is bíróságra.

Mondjuk az általánosítás nem az intelligens emberekre jellemző, csak jelzem...


550-es órabér, meg idénymunka... hát sejthettem volna, hogy te sem az eszeddel keresed a kenyered.

Ezért nem is vagy a továbbiakban vitapartner, csak egy bérenc vagy, aki nem lát a dolgok mögé, de demagóg módon szidja a rendszert. Ha nem érted az idegen szavakat, szólj.


550-es órabér napi 4400 ft, az egy 20 munkanapos hónapban kemény 88 ezer, ennek akkor lett volna értelme, ha valami normál összeget dobsz fel, de mindegy, úgy sem érted a lényeget.

Azért gyűlölködj tovább, sok sikert kívánok hozzá!


GYengébbek kedvéért pedig, ami te is vagy: egyik szolgáltatónak sincs köze a törvényekhez, törvényhozáshoz. Ebből is látszik, hogy fogalmad sincs az egészről. Csupa olyan törvényt hoznak évek óta, ami ellehetetleníti a szolgáltatókat, és nincs az a hatalmas profit, amit te gondolsz, mert a legtöbb már a talpon maradásért küzd, és az országból történő kivonuláson gondolkodik egy ideje.

Gondolod most magadban, de jó lenne.

De majd ha az állam átveszi ezt is, és állami monopólium lesz, akkor vissza fogod sírni ezeket a "szemét szolgáltatókat".

Amikor nem lesz lesz ember, és a kutyát nem fogja érdekelni, hogy nálad napok óta nincs villany, nincs gáz! AMikor majd nem tudsz fűteni, nem tudsz főzni, majd rájössz!

És hiába teszel panaszt, az állam lesz ellened, egy állami fogyasztóvédelemhez kerülhet a panaszod, ami egy látszatintézmény.

Most néhány órán belül el van hárítva a hibád akkor is, ha ítéletidő van, amiről senki nem tehet, na ez nem lesz, és majd akkor okoskodj!

Persze nem hiszem, hogy aki retekcsomózással foglalkozik, annak ez eljut az agyáig.

2017. nov. 13. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!