Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » UPC bankkártyás befizetésnél...

UPC bankkártyás befizetésnél volt valakinél ilyen?

Figyelt kérdés

Kb 2 hete köttettem be a netet+tv-t, ugyan az ügyintéző hölgy mondta, hogy csak 2 hónap múlva jön számla, de jött rá 1 hétre e-mailban, hogy 20 nap múlva lejár a fizetési határidő. Gyorsan befizettem bankkártyával neten keresztül, UPC-nél regisztrálva, csak a bankomtól jött visszaigazolás, hogy a befizetés sikeres volt.

Erre ma reggel jön az UPC-től levél, hogy 2 nap múlva lejár a fizetési határidő, és rendezzem a számlát...

Hát, érdekes egy társaság ez is.



2017. nov. 18. 08:02
 1/7 A kérdező kommentje:
És belépve az UPC-s oldalamra, írja, hogy befizetetlen számlák, és ott az összeg, amit már befizettem.
2017. nov. 18. 08:04
 2/7 anonim ***** válasza:
A te ügyfélszámod van a figyelmeztetésen is?
2017. nov. 18. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

persze, közben utánanéztem, lehet, a banki ügyintézés a lassú, emiatt nem érkezett meg még hozzájuk.

Na de ennyire?

2017. nov. 18. 08:48
 4/7 anonim ***** válasza:

Ments le mindent, ami a befizetésedet igazolja és lobogtasd meg náluk. Néha előfordul, hogy a két dolog nem ér össze időben, nem könyvelik a tartozásba az átutalást. Jártam már így én is.

Érdemes ma felhívni őket (nekik ha jól tudom, munkanap van), hogy valaki nézze meg a rendszert és kattintson össze valamit, mert jön a késedelmi kamat, aminek utána meg kell állapítsák a jogtalanságát, ami hosszadalmas lesz.

2017. nov. 18. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az új banktörvény szerint az átutalásnak 4 órán belül a kedvezményezett számláján kell lennie, bankkártyás befizetésnél meg azonnal.

Ez nem olyan mint a sárga csekk, bár már ott is neten végzi az utalást a posta, tehát az sem napokig "utazik"

Sajnos valami adminisztrációs tévedés történt valahol, amit jó lenne a dokumentációiddal személyesen intézned valamelyik UPC irodában. Még az is lehet, hogy te hibáztál (pl.rossz számlaszám, vagy rossz ügyfélazonosító), de ezt így látatlanban nem lehet eldönteni.

15 éve vagyok UPC-s, netbankról utalok és soha, semmi probléma nem volt velük.

2017. nov. 18. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hétfőn bemegyek hozzájuk, ma nincs ügyfélfogadás, beregisztráltam az oldalukra, és rányomtam a fizetés gombra, ott volt minden adatom, ügyfélszám, stb.

Elkérte a kártya adatokat, és az alapján fizettem.

2017. nov. 18. 11:44
 7/7 anonim ***** válasza:

#6


Azt megnézted, hogy a regisztrációkor nem gépeltél e el valamit? Itt az azonosítódra, vagy ügyfélszámra gondolok elsősorban.

De ez hétfőn úgyis kiderül ...

Majd írd meg, hogy mi volt a gubanc, mert kíváncsivá tettél!

2017. nov. 18. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!