Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Szennyvíz bekötése?

Szennyvíz bekötése?

Figyelt kérdés
Adott egy ingatlan, a szennyvíz nincs rákötve, viszont a csonk bent van az udvarban. Kb 12 m vezeték szükséges a csatlakozáshoz. Az önkormányzat segít a helyének a kiásásában markolóval. Kérdésem kell-e valamit bejelentenem a munka elkezdéséhez ( tervrajz?), kell-e számlát bemutatnom a szerelésről átadáskor? Mennyibe kerülhet ez össze-vissza?

2018. márc. 13. 12:46
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:

Ezt a csonk behozására értettem:

/Most ingyen, 10 évvel korábban azt is pénzért./

2018. márc. 15. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
Tök jó amúgy, hogy most csináltattam meg 1 hete, most jártam utána, most lett kész a rendazer, de lepontoztok 0ra, meg meghazuttoltok...
2018. márc. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:

Az első linken:


"4. Mikor kezdjük a házi szennyvízhálózat tervezését?

A házi szennyvízhálózat tervezés megkezdésének feltétele, hogy megépüljön az utcában a közcsatorna és az ingatlanhoz tartozó házi bekötővezeték is,"



Akkor lehet terveztetni, ha már bent van a csonk.

2018. márc. 15. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
50%

Éppen hogy te hazuttolsz meg engem a #19 válaszoddal.


Valószínűleg időben és térben változóak a szabályok.

Én csak azt írtam, hogy nálunk hogy volt, te meg ki akartál javítani.


Én önkormányzati honlapokkal bizonyítom az állításaim, te meg csak rinyákolsz, hogy az nem úgy van.

2018. márc. 15. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
46%
Semmi nem kell, nálunk mi csináltuk, bekellett jelenteni, kijöttek megnézték, és lehetett betemetni
2018. márc. 18. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 A kérdező kommentje:
Azt viszont mondták, hogy be kell menni az önkormányzathoz és a csonkot is a nevemre kell íratni, anélkül nem veszik át a rendszert!
2018. márc. 21. 09:10
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!