Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Megéri még fával fűteni,...

Megéri még fával fűteni, földgáz helyett?

Figyelt kérdés
110nm-es házunk van vegyestüzelésű kazánnal. 12 kbm fát tüzelünk el,ami 320000ft mindennel együtt amit magam vàgok és hasítok fel. Ha vennék egy gázkazánt azzal kb mennyibe kerülhetne.18-22 fok szokott lenni.
2018. ápr. 10. 18:14
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Sosem erte meg.
2018. ápr. 10. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem éri meg, én is váltani fogok gázra. Nagyon megugrott a tűzifa ára.
2018. ápr. 10. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
A gázórádnak sem lesz megállása .
2018. ápr. 10. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
A gáz jobban megéri.
2018. ápr. 10. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nekünk melléképülettel együtt(természetesen ott is fűtünk rendesen)110nm a házunk,szigetelt ,új ablakokkal,72-ben épült tégla Kádár -kocka.Átalányt fizetek ami kicsit több m3 mint amit az elszámolásnál a Főgáz kihoz.14eFt a gáz havonta és ezzel főzök és a melegvíet is a cirkó csinálja.

Nálunk 20-22 fok van,a termosztát szabályozza...Remélem segítettem :-)

2018. ápr. 11. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Macerás is, nem is mindig egyszerű rendes áron rendes fát venni, amit aztán száríthatod egy évig... Mondjuk ha olyan kerted van, mint nekem, akkor iszonyúan sok fa termelődik minden évben (kár, hogy villannyal fűtök, illetve nem, de lehetetlen elbográcsozni azt a sok fát. lehet, hogy majd odaadom egy szomszédnak, itt nincs gáz).


A konkrét árakhoz nem tudok hozzászólni, bocs, csak arra akartam rávilágítani, hogy több tényező van, nemcsak az ár és a fánál ez utóbbi is erősen szór.

2018. ápr. 11. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!