Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Daikin ftxb35c split klimához...

Daikin ftxb35c split klimához lehet igényelni H tarifát? Van más feltétele is a H tarifának a klíma értékein kívül?

Figyelt kérdés
2018. ápr. 28. 19:10
 1/4 anonim ***** válasza:
Szabványos mérőhelynek a megléte szükséges, ha nincs ilyen ki kell építeni azaz szabványosítani kell. Rá lehet kötni amúgy H-tarifás órára, de miért nem veszel inkább fűtésre optimalizált klímát, amivel gond nélkül akár -20 vagy -25 fokig is tudsz fűteni. Ez a daikin egy alapgép, még fagyvédelem sincs beépítve, nem is fűtésre tervezték, az hogy opcióban tudja a -15 fokot az egy dolog, de téliestés nélkül nagy kockázata van ha mínuszokban akarod használni. Ezért a pénzért már egy profi fűtésre tervezett klímát kapsz A++/A+ kategóriában. Mit csinálsz ha befagy a kültéri ésleáll a fűtés télen? Én már jártam így és nem volt egy nagy élmény, a tél közepén.
2018. máj. 2. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nos nekem ezt ajánlották, mint konkrét típust, de ha tudsz jobb választást, azt nagyon megköszönném!
2018. máj. 2. 21:57
 3/4 anonim válasza:
Panasonic Nordic fűtésre van tervezve, akkor is jó ha kizarolag azzal akarsz fűteni.
2018. máj. 20. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
és ez a 2/3-os vagy a 3/4-es?
2018. máj. 20. 19:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!