Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hordozható cserépkályha vagy...

Hordozható cserépkályha vagy vaskandalló?

Figyelt kérdés

Melyiket érdemesebb beszereznem egy nagyobb szoba fűtéséhez? Egy frissen újrarakott hordozható cserépkályhát (legkisebb méret) vagy ezt a kandallót?

[link]

Tudom a kandallónál előbb lesz meleg az üveg előlap miatt. Melyik a jobb?



2018. nov. 20. 16:05
 1/4 anonim ***** válasza:

Számomra ez nem lenne kérdés,egyértelmű hogy a h.cserépkályhához nyúlnék .

Ne "vakitson " el,1 fekete monstrumon az üveg előlap.

Ezek a kandallók inkább múltat próbálják vissza idézni,de nincs az a cserépkályha,legyen az hordozható,vagy fixre épített,aminek a nyomába érhetnének .

2018. nov. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Amelyik olcsóbb. Sajnos a legkisebb hordozható cserépkályha az a parasztvakítás kategória. Nincs elegendő tömege, hogy tisztességes mennyiségű hőt tároljon. Ezért ha kialszik a tűz, mindkét esetben rövid úton kihül a fűtött helyiség.
2018. nov. 20. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Ugyanannyi lenne. Másik helyen volt ilyen vaskandallóm, rossznak nem mondanám.Ilyen kis méretű cserépkályhával még nem fűtöttem.
2018. nov. 21. 10:06
 4/4 anonim ***** válasza:
Évekig fűtöttem vaskandallóval és most harmadik éve egy nagy tömegű cserépkályhával!Soha többé vaskandalló! :)A cserépkályha nagyon takarékos,fáradságmentes a fűtés vele,stb!Minden szempontból csak előnyei vannak a vaskandallóval szemben!
2018. nov. 22. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!