Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Hány forint egy köbmèter gáz?...

Hány forint egy köbmèter gáz? Tigázról van szó. Számlát nem kapunk, ezèrt nem tudjuk. Albèrletben vagyunk.

Figyelt kérdés
2018. dec. 7. 20:24
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Az a tulajdonosnak jár, nem pedig a pár hónaponként cserélődő albérlőknek!

2018. dec. 16. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

9-nek: én soha nem iratok át órát, ez nem plusz matekozás,

ha év közben elmegy sokkal egyszerűbb így, mintha diktálnánk, vagy átalányt fizetne.

2018. dec. 16. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

11-es

Ez elég érdekes felfogás, annak jár aki ténylegesen fizette a számlát.Ezt úgy képzeld el, hogy az én lányom sem lát számlát csak közli a tulajdonossal a mérőóra állást. Jelen esetben vélelmezem, adott esetben a 12.000 ft támogatás miatt a tulaj kapott egy 0 ft-os számlát, de ennek ellenére a lányomtól bevasalta az összeget.Ez ugyebár szemétség!

Természetesen a tulaj máshol lakik.

2018. dec. 20. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

#12, Nalunk sincs atiratva egy ora sem. Egszeruen jon a szamla, bedbjak a postaladaba, fogom magam es azt kifizetem.

Van amit a neten, szamlaszam szerint, amit meg szemelyesen kell, ott meg a lakocimet adom meg.

A tulaj mashol lakik, a szamlakat nem is latja, kb nem is erdekli, en mint berlo jarok utanna minden fizetnivalonak.

Szerintem igy a legigazsagosabb, bar itt van egy jo adag bizalom is mindket oldalrol. Ami a mi esetunkben meg van.

2018. dec. 20. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
*bar itt kell egy jo adag bizalom
2018. dec. 20. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

"Természetesen a tulaj máshol lakik."


De a gázóra a lányodnál van, amit minden hónapban leolvashat, és valószínűleg be tudja szorozni (100-al + ezer az alapdíj), hogy stimmel-e ?!

2018. dec. 21. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Reménytelen.
2018. dec. 21. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!