Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Van esély rá, hogy most...

Van esély rá, hogy most tudjunk venni kb. légszáraz tüzifát?

Figyelt kérdés

Hiába rágtam anyám fülét egész nyáron, hogy akinek esze van, az még tavasszal vesz és hagyja szárazni, csak azt mondta, hogy ráér..

Már tudom, hogy köbméterben (kalodában pl) érdemes venni, mert 1 köbméter vizesen is annyi, és hogy a (csertölgy) vagy bükk még az akáctól is jobb.



2019. jan. 28. 20:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Kérdés ,hogy az ország melyik részén laktok .
2019. jan. 28. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Kelet (Hajdú-Bihar)
2019. jan. 28. 21:00
 3/6 darida ***** válasza:
Szerintem igen kicsi az esély.
2019. jan. 29. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem már nincs esély, mert nagyjából 4 hónapja megy a fűtés. Ha maradt is volna valahol tavalyról, az már elfogyott, de amúgy sem zárt helyen tárolták, érte eső, hó meg minden.

Neked volt igazad anyáddal ellentétben, de ez a hajó már elment, majd jövő szezonra legyél erőszakosabb!

Annyit tudsz tenni, hogyha van lehetőséged, a kályha mellett tárolod a következő napi adagot.

2019. jan. 29. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Vegyél brikettet, az száraz. Raklaposan olcsóbb és Fűtőértékben jobban jössz ki mint friss fával.
2019. jan. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igazatok volt, jött egy kaloda tölgy, de ez szó szerint élőnedves. Szerencsére van még fa, szóval ez szárad köv. szezonig.
2019. febr. 1. 09:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!