Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Menyi az esély ha fatelepről...

Menyi az esély ha fatelepről vesz az ember fát hogy nem vágják át mint ha magánszemélyektől?

Figyelt kérdés

#ztztztz
2014. okt. 2. 07:26
 1/7 anonim válasza:
H akarod?
2014. okt. 2. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag akkor is átvágnak, ha ott vagy személyesen, mert a mázsát nem tudod, mennyire pontosan van beállítva...Tehát:ha ott vagy kisebb az esély...
2014. okt. 2. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
mielőtt elkezdenétek mérni a fát, állj rá a mázsára és néz meg mennyit mutat, ha 30kg-ot pedig tudod hogy 80 körül vagy akkor ne vegyél ott fát
2014. okt. 2. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Éa ha híd a mázsa? akkor anyósodat állíttasd fel rá :D míg Te meg nézed a mázsát!
2014. okt. 2. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Fatelepen azért valamivel kisebb az esély az átverésre, mert az eladó nem tudhatja, mikor küld rá valami fogyasztóvédelmis próbavásárlót egy átvert vevő.

Ha kocsiról veszed rézbőrűektől, akkor hiába mérlegeltek, egy 50 literes edénybe belefér nekik 80 kg hasított fa. (Konkrét eset volt.)


Viszont ha egy magánszemély háza udvarán mérlegeltek, akkor megintcsak jobbak az esélyeid, mert tudja, hogy ha átver, akkor visszamehetsz vesén rúgni. Ez talán a legbiztosabb, én is egy ismerősöm szomszédjától veszem.

2014. okt. 3. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

egyik helyen érdeklődtem 1 1 1 kalodák vannak 12500 ft

szerintetek?

2014. okt. 3. 10:35
 7/7 anonim ***** válasza:
Köbméterre vedd, ne súlyra! Obiban is valami 36eFt körüli az erdei köbméteres, hasított fa, és egy papírlapot nem tudsz közéjük dugni. Ez 1x1x1,3 méteres "köbméter", ha jól tudom.
2014. okt. 10. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!