Kezdőoldal » Otthon » Rezsi » Kijelenthet a házból élettársa...

Kijelenthet a házból élettársam ha nincs semmilyen új lakcímem?

Figyelt kérdés

Ösdzevesztünk nagyon, azt mondta holnap megyek vele az okmànyirodába, és kijelentkezek, a lànyom nem jelenti ki, de nem közös gyerek, kiskorú.

Ha nincs új lakcímem, kijelenthet?

Kértem tőle egy hónapot hogy találjak albérletet, hajthatatlan.

Aki tud, könyörgöm válaszoljon, mert már egy idegroncs vagyok.


2019. jún. 20. 11:18
 1/7 A kérdező kommentje:
Rossz kategória, de nem is figyeltem, olyan ideges vagyok.
2019. jún. 20. 11:22
 2/7 A kérdező kommentje:

Ugyanis beszéltem egy ügyvédnővel, azt mondta, az okmányirodában kérni fognak egy új címet, ràadàsul olyat pedig nem tehet meg, hogy a kiskorú gyerekem ide van bejelentve, az anyja pedig máshova, plusz ugye lakcím nélkül sem lehetek.

Jogilag semmi köze a lányomhoz.

2019. jún. 20. 11:51
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne menj el vele. El tudja intézni így is, de az több időbe telik, addig találhatsz valamit.
2019. jún. 20. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Rendben, de azt mondta, az összes cuccomat kirakja ha nem megyek holnap.

Hajthatatlan.

2019. jún. 20. 12:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Pl bemegy ő az okmányirodába és megteszi a kényszerkijelentést, akkor települési lakcímet kapsz vagyis hajléktalannak számítasz. A szülői házba nem tudsz visszamenni, esetleg a gyerek apja? Jah igen így a gyámügy a gyereket elveheti. Esetleg anyaotthon?
2019. jún. 20. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Örököltem apum házát, de lakhatatlan.

A lànyom apja segít, nem hagyná elvenni.Talàn enyhül élettàrsam valamennyit, mert tudja mivel jár ha hajléktalanná válok.

Lehet mégsem rángat be kijelentkezni.

Nem tudom mi lesz, de kétségbe vagyok esve nagyon.

Köszönöm.

2019. jún. 20. 15:07
 7/7 A kérdező kommentje:
Szereti a lányomat, azt nem akarná, hogy elvegyék.
2019. jún. 20. 15:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!