Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Németországban elvinnének...

Németországban elvinnének koldulásért a rendőrök?

Figyelt kérdés

Megváltozott munkaképességű vagyok és megörököltem egy tartozást az apámtól aki a problémám miatt már a születésem után otthagyott engem. Rokonom intézte a papírokat, ő azt mondta nekem, hogy a lakását fogom megörökölni és milyen jó lesz nekem. Aztán nem így lett, kiderült hogy van két gyereke és azt már rég rájuk iratta.

Én megörököltem egy 300 m2-es zöldégeskert 1/10 részét meg a kölcsöneit mert a gyerekei természetesen lemondtak az örökségről (ők tudtàk hogy vagyont nem fognak kapni)


Most az a helyzet van, hogy amíg nem találok ki valamit addig koldulnom kell megpróbálni sajnos. Minden más lehetőséget végigvettem, de ez maradt. Eléggé szégyellném magamat a látásból ismerősök előtt, így arra gondoltam hogy stoppal kimennék Németországig. Állítólag ott több pénzt adnak az emberek az ilyeneknek mint én.

A kérdésem az lenne, hogy ott elvisz a rendőr és bebörtönöz? Mert az nem nekem való hely, nagyon félek tőle. Bűncselekmény ott a koldulás mint itthon? Esetleg lehet ott újságot árulni mint a fedél nélkült szokták itthon?


2019. aug. 9. 08:34
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Nem, mert ott mindenki tróger és mindenki koldul.
2019. aug. 9. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
54%
Az miért nem opció, hogy melózol? Az hogy roki vagy nem kifogás.
2019. aug. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
És mi lenne ha visszautasítanád az örökséget?
2019. aug. 9. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Dolgozom de nem élek meg belőle! Annyit amennyit tudok, megcsinálok! Nem kapkodnak utánam, mondjuk úgy.

Saját hülyeségem, de a rokonom hatására elfogadtam az örökséget! Volt ott valami papír a lakásról, de kiderült, hogy a tárolónak (garázsnak) volt a külön helyrajzi száma. Én hülye vagyok ezekhez, bíztam az egyetemeket végzett rokonban.

2019. aug. 9. 18:08
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem es minimum 10€/ora meglenne berlinben
2021. júl. 1. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!