Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek Adolf...

Mi a véleményetek Adolf Hitler ezen beszédéről amiben köszönetett mond Chamberlainnek, Churchillnek, Duff Coopernek meg Edennek?

Figyelt kérdés
[link]

2019. aug. 15. 21:05
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

Kössz a Szudéta-vidéket, csiruk! Megígérem, hogy több területi követelésem már nem lesz!

...

Hát de mondom, hogy nem! 😂

2019. aug. 15. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Ezt a beszédét,akkor mondta amikor a 2.vh már réges-rég zajlott csak szólok.
2019. aug. 15. 21:15
 3/8 anonim ***** válasza:

*1

Igen, valahogy így. Tipikus példája, hogyan kell palimadárnak nézni a másik felet :D

2019. aug. 15. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
0%
Te most ezekre a Hitler beszédekre recskázol, vagy miért teszel fel naponta két ilyen kérdést már egy hete?
2019. aug. 15. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
Senki nem tesz fel naponta 2 ilyen kérdést már egy hete úgyhogy nem tudom mit haluzol.Másodszor miért vagy ilyen goromba?fáradt vagy?Meg ha nem akarsz a kérdésre válaszolni miért katinttaszrá?Nem értem az ilyet na mindegy.
2019. aug. 15. 22:14
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem az, hogy túl hosszú.
2019. aug. 15. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Amúgy azt hogy érted, hogy réges rég lezajlott? Pontosan mikor hangzott el ez a beszéd? A gorombaságomért meg bocsi, sz@r az életem.
2019. aug. 16. 06:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Félreértettél nem lezajlott,hanem zajlott tehát még folyt a háború.Fogalmam sincs róla hogy pontosan mikor is mondta ezt a beszédét de mindenképpen 40-utánra tenném."For this time a german frontline-soldier has risen up against them and for his part, has taken all precautionary steps"2:29 egyértelmű hogy már háborúztak egymással.
2019. aug. 16. 11:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!