Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mit gondoltok mi lenne most...

Mit gondoltok mi lenne most itt ha Hitler nem veszti el a háborut?

Figyelt kérdés

2019. aug. 19. 13:08
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Az angol helyett a német lenne a világnyelv, és valószínűleg kötelező lenne a nyelvvizsga is belőle.
2019. aug. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 Senki0608 ***** válasza:
22%
Sztem Hitler kiirtaná a magyarokat.Egyik tanárom mondta hogy a magyarok lettek volna a 3.ak akiket kiírt Hitler mert Ázsiából jöttünk.Lehet hogy csak hül.yeség szval ha tévedek neoffoljatok
2019. aug. 19. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Németország nagyhatalom lenne, de szerintem hasonlóan megbukott volna mint a Szovjetunió. Nem lennének zsidók Európában. Egy picivel talán előrébb tartanánk mert nem lenne az a háború utáni káosz és a nácik hajszálnyival kevésbé szóltak volna bele a gazdaságba.
2019. aug. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

Olvass el pár könyvet Budapest ostromáról, Ungváry Krisztián könyvét külön ajánlom.

Ott le van írva, hogy már a kiugrási kísérlet előtt sem tartották egyenlő félnek a magyarokat, a kísérlet után pedig teljesen kizárták a magyar vezérkart a döntési láncból. A németek szemében "scheiss volk", azaz szar nép voltunk. Hitler azért nem engedélyezte Budapest kiürítését, majd a végnapokban a kitörést sem, hogy Bécset védjük, amíg odaér a német erősítés. Ennek köszönhetően vált romhalmazzá a főváros és a környező települések és ezért vittek el annyi magyart a szovjetek, az erőltetett ostrom alatt rengeteg embert vesztettek.

Hitler neheztelt a magyarokra, mert az Osztrák-Magyar Monarchia végét akarták és így a nagynémet megújulás ellenfelei voltak. A Monarchiát Hitler a szükséges rossznak tartotta. Gyűlölte a keveredett népeket, márpedig itt volt minden.

Valószínűleg beolvasztott szövetségi állam lettünk volna, azaz csatlósállam német fennhatósággal, ahonnan a megbízhatóbb munkaerő érkezik.

2019. aug. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim válasza:
30%

Valószinű semmi, mert beteg volt.

Voltak jó ötletei de elmebeteg volt sajnos.

És olyan vezető nem is lett volna utánna aki fent tudta volna tartani a birodalmat.

Nálunk is csak addig lesz fidesz amig orban irányitja. Utánna kb néhány év max 2 választás és szétesik.

Ez az hatramya a központi személyi kultuszú pártnak.

Koreába is csak a dinasztia viszi tovabb, mig kubába castro után szétesett...

2019. aug. 19. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
27%
Egy sokkal jobb világ
2019. aug. 19. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:
100%

Ha Hitler megnyerte volna a háborút, akkor nem '45ben, hanem pár évvel később hullott volna atomjaira a 3. birodalom.


De mint tudjuk, a sportban, és a történelemben a "mi lett volna, ha" kezdetű kérdéseknek nem sok értelmük van.


Félreértés ne essék, ezzel nem arra utaltam, hogy maga a kérdés értelmetlen, vagy ostoba lenne, mert érdekes dolog elgondolkodni rajta.


Csupán arra utaltam, hogy soha nem fogjuk megtudni, hogy mi lett volna.

2019. aug. 19. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
69%

Jó elgondolások.


Szerintem minket nem írtott volna ki.

Mert volt 3 fajta nèp:

- Kultúra építő: németek pl

- Kultùra megtartó: magyarok pl

- Kultúra romboló: na őket kiírtotta volna de mèg az árnyékukat is,ilyenek voltak a zsidók,cigányok,melegek, ...stb.

Tehát mi megmaradtunk volna, úgy mond segéd népnek,azonban sokkal nagyobb szabadsággal mint a SZU esetén volt,megkaptuk volna a Marsall segélyt amit Rákosi elutasított szépen,aztán oktatási reformok lettek volna,németül anyanyelvi szinten beszéltünk volna,plusz angolul.

Lett volna iparunk is,kocsi.

Úgy képzelem el Ruhr-vidék 2.0 lett volna nálunk,aztán most óriási multi vállalatok.

Ehhez mértem német fizuval.

Szerintem jobb életünk lett volna mert kommunizmus pusztítása ès eladósítása nem történt volna meg.

Nyilván sokaknak kutya világ lett volna,mert kőkeményen teperni és dolgozni kellett volna,de jutalom is lett volna.

Nyilván ,,pofa be" tehát nem lehetett volna Hitlert kritizálni de őszintén Rákosi mit csinált?

Hagytak volna minket èlni csak termeljünk.

Müncheni èletszínvonal lenne M.O.-n teljesen más lenne a lègkör.


Érdemes beleolvasni Mein Kampf könyvbe.

2019. aug. 19. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
7%

Kultúra romboló népek, mint például zsidók, cigányok és melegek...

Meleg mint kultúraromboló NÉP! Ezek szerint egy német, egy angol, egy kínai, egy zsidó és egy cigány meleg ember egyforma, egyformán rombolja az egyetemes kultúrát... Kicsit sem ostoba és korlátolt gondolkodásmód!

2019. aug. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
54%

9-es ez Hitler ideològiája alapján írtam.

Mein Kampfban van benne.

Ő így gondolta ezek a gondolatok mentèn.


Plusz a kommunistákat is utálta.


Van egy film is Youtubeon róla érdemes megnézni.

2019. aug. 19. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!