Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerintetek mi az én ideológiá...

Szerintetek mi az én ideológiám, és milyen oldali vagyok?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy mi az én ideológiám és hogy milyen oldalú vagyok. Nem tudom behatárolni magam, egyaránt vallok jobb és baloldali nézeteket is, nem tudom hogy az én nézeteim melyik ideológiákra jellemzőek és melyik oldalra. Segítsetek.

2019. szept. 8. 15:28
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Ne tipródj! A bal és a jobboldal ugyanaz. Ugyanaz a gazdi!
2019. szept. 8. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha nme tudod, hogy mi vagy, akkor egyértelműen szoci/komcsi vagy, ők ilyen képlékenyek.
2019. szept. 8. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ugyanígy voltam vele én is.


Becsüccsentem a DK-ba, oszt jó' van.

2019. szept. 8. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem látunk a fejedbe, írd körbe melyik politikai döntésekkel értesz egyet, vagy mik azok amiket kifelyezetten ellenzel.

Mit gondolsz pl. Az EU-ról, putyinról, Usaról, prideról, marihuánáról, nemzet fogalmáról, trianonról, transgenderekrõl, illuminátusokról, Istenrõl, bevándorlásról, Sorosról, Jézusról és arról a szerencsétlen idiótákról

akik a túróscsuszát megcukrozzák ahelyett, hogy tepertõvel egyék.

Ezek alapján azon túl, hogy találsz jópár ellenséget bármi a válaszod meg fogjuk mondani melyik a te oldalad.

2019. szept. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
61%

Nem kell elzárkóznod egyik oldaltól sem :)

A baloldaliság alapvetően a társadalmi (esély)egyenlőségre való törekvést jelenti, a jobboldaliság egyfajta társadalmi hierarchia elfogadását.


Itt egy teszt, ami segít:


[link]

2019. szept. 8. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!