Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A magyar emberek miért modorta...

A magyar emberek miért modortalanok?

Figyelt kérdés
Ausztriában de még Szlovákiában is udvariasabb kiszolgálást kapok a pénztárban mint mo-on
2019. szept. 15. 12:02
 1/10 anonim ***** válasza:
24%
Részben, mert frusztráltak, vagy mert sokkal másabb képzésben részesülnek a ma emberei, mint régebben.
2019. szept. 15. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
45%
Kit érdekel, hogy a csöves pénztáros hogy viselkedik... Sosem értettem azokat akik erre polírozzák a brét. Bemegyek a boltba, megveszem ami kell, aztán pápá. Engem inkább az irritál mikor próbálnak kedvesek lenni, és kérdezgetik, hogy vagyok stb. Semmi köze hozzá. Aki meg haverkodni jár egy boltba azzal komoly gondok vannak 😂😂
2019. szept. 15. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

2-es téged fusztrál a kedves szó?


Amugy ha köszönsz az egy alap emberi norma hogy visszaköszönnek.


Sajnálom hogy ilyen alacsony a nívó az országban de minimális emberi normákat be lehetne tartani(gondolom a multik üzletpolitikájának is része a vevők udvarias kiszolgálása)

2019. szept. 15. 12:30
 4/10 anonim ***** válasza:
48%
Hol? Minden város, minden üzletében??? Velem kedvesek szoktak lenni. És külföldön se kedvesebbek, pedig sok helyen jártam már.
2019. szept. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim válasza:
9%

frusztraltak, mert alacsonyak a berek, nehez a megelhetes


ertheto

2019. szept. 15. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
41%
2-es vagyok, én mindig köszönök, de teljesen hidegen hagy hogy visszaköszön-e. Céllal megyek a boltba, nem azért, hogy bájos eladókkal találkozzak. Szomorú élete lehet annak aki ezeken fennakad 😁
2019. szept. 15. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
18%
Frusztráltak a migránsok miatt.
2019. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
56%
Legnagyobb gondod az életben ez elgyen :D :D
2019. szept. 15. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
49%

Ahogy én látom szerintem azért mert felvesznek 4 embert az adott ceghez. Megtanulnak mindent,aztán elkezdik szopatni őket hogy lemorzsolódjanak és végül maradjon 1 aki megcsinálja 3-4 ember munkáját 1 fizuért.

Ilyen feltételek mellet meg már nehezen fér bele a jómodor.

A sparos dolgozókon lehet ezt eleg jól látni. Itthon keresnek 180 körül 9 óraban 15 perc kajaidővel. Ausztriaban ugyanazert nettó 500,1 óra kajaidővel munkakamarai bevédéssel a hajcsárkodás ellen.

2019. szept. 15. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
60%
Azért, mert ilyen a kultúra.
2019. szept. 16. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!