Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most akkor mindenki rasszista,...

Most akkor mindenki rasszista, aki életében öltözött már be valaminek és ennek során használt arcfestéket?

Figyelt kérdés
2019. szept. 19. 17:03
1 2
 1/18 Andizsuzsi ***** válasza:
0%
Mi van?
2019. szept. 19. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
45%
igen.
2019. szept. 19. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
84%
Most már igen. Kivéve, ha színes bőrű festi magát fehérre, mert az nem rasszizmus, csak ha fordítva. És most hogy ezt leírtam, én is rasszista lettem.
2019. szept. 19. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Amúgy hihetetlen és csodálkoznak, hogy a Fideszre szavazok meg a környezetemben is az emberek 2022-ben :D
2019. szept. 19. 18:15
 5/18 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
38%

Hülye vagyok, hogy válaszolok, mert le leszek pontozva, pedig nem a véleményemet fogom leírni, csak a tényeket, de mindegy...


Szóval arról van szó, hogy ha több kultúra él együtt, akkor visszás lehet, ha az elnyomó kultúra eljátsza, hogy felveszi a másik jegyeit. NÁLUNK ennek nyilván nincs alapja, hiszen itt hagyományosan nem élnek pl. fekák, úgyhogy képzeld el kb. azt, hogy Toroczkai zsidónak öltözik.


Nem kötelező ezzel egyetérteni, de ha az adott kisebbségi csoport ezt sértőnek érzi, akkor illő figyelembe venni.

2019. szept. 19. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

"Szóval arról van szó, hogy ha több kultúra él együtt, akkor visszás lehet, ha az elnyomó kultúra eljátsza,"


Milyen elnyomó kultúra?

Kanadaiakról van szó.....

2019. szept. 19. 18:40
 7/18 Balogh Bence 2019 ***** válasza:
38%
most szerepel itt először a Kanada szó... Kifejtenéd a kérdést?
2019. szept. 19. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

Minek, látom úgy is megmagyarázod :)

Maradjunk annyiban, hogy rasszista, aki befesti az arcát Farsangra.

2019. szept. 19. 20:13
 9/18 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"csodálkoznak, hogy a Fideszre szavazok"


Mi köze is van a Fidesznek a kanadai miniszterelnökhöz? Amúgy meg tudomásul kellene venni, hogy az, hogy nekünk innen Európából valami nem tűnik rasszizmusnak, az ott még lehet az.

2019. szept. 19. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
# 5 De hát még csak nem is az adott kisebbségi kultúra szokott hőzöngeni, hogy ez mennyire sértő, hanem a fehér többségi társdalom tagjai, konkrétan baloldali politikusok, aktivisták, előadók, újságírók.
2019. szept. 19. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!