Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » Van egy csomó használt hardver...

Van egy csomó használt hardverem, amit az évek során vettem/szereztem be. Mit tudnék velük csinálni?

Figyelt kérdés

Tehát vettem ilyen/olyan használt, gyenge gépeket, néhány ezerért, amik már nem kellettek a tulajdonosoknak. Csak kidobták volna őket. Voltak, amiket kaptam is haveroktól, rokonoktól.

Nem kell itt erős dolgokra gondolni, de mind használható valamire.

Van kb 10-15 GPU-m, CPU-m, néhány HDD, táp, gépház, alaplap.

Van amelyik passzol egyik a másikba...miket tudnék velük csinálni? Eladni? Összerakni és úgy eladni?


2018. okt. 30. 17:31
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Változó. Ha szerencséd van, hardver aprón elviszik, akár komplett gépként, akár bontottként, de használhatod szobadísznek is őket (üveges polcra kirakni szépen kipucolt állapotban) pl.
2018. okt. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Dongaben ***** válasza:
Igen... Azt kell eldöntened, hogy megéri-e összerakni+telepíteni a kipróbáláshoz, hogy komplett gépként lehessen eladni, vagy alkatrészként valamelyik oldalon hirdetve. Én az utóbbit választanám.
2018. okt. 30. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Először letesztelném, hogy működőképesek e aztán irány hardverapro
2018. okt. 30. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Állapottól és típustól függően akár például engem is érdekelhet belőle néhány.
2018. okt. 30. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

Ha némelyik az 1 éves porosodástól nem romlott el, akkor mind működőképes.

Egyelőre nem tudom még mit fogok velük kezdeni.

2018. okt. 30. 18:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Írhatsz róluk egy listát, akár fényképekkel együtt és elküldheted privátban például.
2018. okt. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 MGéza ***** válasza:
Írd össze, teszteld egy működőképes lapban, gépben, majd rakd ki hardverapróra. És ne felejtsd el belinkelni a hirdetést ha kész vagy! :)
2018. okt. 30. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Ha felraktad őket, akkor a profilod belinkelhetnéd ide vagy privátba :D
2018. okt. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!