Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A győriek normálisak?

A győriek normálisak?

Figyelt kérdés
Leszavaztak egy lejátszott politikusra, aki lop, csal, (felőlem qvázhat, ez azért ciki, mert a fidexx keresztény párt). De mi a faxx van ezekkel a nyugati bugrisokkal?

2019. okt. 14. 00:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
A vérfideszesek nem olvasnak és néznek független vagy ellenzéki mediát. Így az ottani fideszesek 80%a nem is hallott szerintem az utóbbi hetek valós történéseiről.
2019. okt. 14. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Kormánypárti média nem is foglalkozott ezzel és nekem is vannak fideszes ismerőseim, akik csak azt nézik, hallgatják, így nem is tudnak róla.
2019. okt. 14. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
32%
Igen, pontosan ezért választották meg Borkai Zsolt Polgármester Urat.
2019. okt. 14. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
87%

A nyugger és a krumplit kapó hadosztály még mindig fölényben van.

Tisztelet a kivételnek.

2019. okt. 14. 00:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
80%
Még a fideszes média is Borkait hibáztatja az országos eredményért (valami bűnbak kell). Aligha zavar már sok vizet. Főleg, hogy polgármesterként fél kiállni az emberek elé.
2019. okt. 14. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Nem azok. Szavaztak volna inkább az emeszpé déká elempé jobbik egyszer már elbuktunk gittegylet jelöltjére, aki még beszélni sem tud. Tényleg azt hitte Timike ,hogy a borkai botrány alkalmassá teszi? Más jelölt tényleg nem akadt volna? Szavazzanak a már egyszer loptak bandára azért, mert a mostani is megtette?
2019. okt. 14. 00:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
98%

hát mert ha nem a borkai, akkor a migrik lerohanják győrt, mint a barbárok.

Templombajáró szülőknek (mivel csak migráns1-et és tv2-t néznek), megmutattam botrányképeket és elmondtam azt nekik, amit az orbán-média eltitkol előlük. (videót azért nem kerestük ki közösen, mert nem vagyok rá kíváncsi). No meg a korrupciós vádakat.


szerintetek volt hatása? semmi. mentek és nyomták az ikszeket a fidesz-"keresztény""-ekre, mert hátha jönnek erőszakoskodni a barbárok, hiszen a migri1-es tévén mutatták hogy már budapestet is elfoglalták a keletinél.

2019. okt. 14. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
15%
Mért az ellenzék nem lop, csal?
2019. okt. 14. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
19%
Győr egy sikeres város, borkai mindezek ellenére jól csinálja amit csinál. Miért kellett volna máshogy szavazni?
2019. okt. 14. 04:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 Andizsuzsi ***** válasza:
100%

"borkai mindezek ellenére jól csinálja amit csinál"


Na ez az a tipikus mondat, amiért ott tartunk, ahol. Ha jól gondolom, Borkai nem sokáig lesz polgármester. A győriek készülhetnek az időközi választásra.

2019. okt. 14. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!