Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Normálisak az emberek, hogy...

Normálisak az emberek, hogy mit műveltek a Metro megnyitásánál? És normális a Nagyvezír? Hogy magának táblát avat? Ilyen aVilágon nincs!

Figyelt kérdés
Azt hiszem ilyen magamutatás még a világon sem volt ! És azt miért nem mondja, hogy Emberek a TI pénzeteket vettem el !!

#Metro #Magamutatás
2014. márc. 28. 18:37
 1/6 anonim ***** válasza:
Ez így ebben a formában inkább a politika rovatba való szerintem, mint a közlekedésbe.
2014. márc. 28. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ok de ha már írtál akkor van véleményed amit megosztanál velünk?
2014. márc. 28. 18:49
 3/6 rémuralom ***** válasza:
Tulajdonképpen mi is a kérdés?
2014. márc. 28. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sokan annyit vártak a metróra évek óta hogy nagyon várták hogy utazhassanak rajta. A nagygejzír nem normális, és erről papírja is van! És táblája is. Látod hogy van!
2014. márc. 28. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
90%
Azonkívül hogy levezetetted a feszültséget, mire is volt jó ez a kérdés?
2014. márc. 28. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Az hogy ha valami ingyen van akkor tolongnak egymást is akár agyontapossák ! A másik meg hogy ha az kell a szavazatomhoz meg a támogatásomhoz (lásd pár éve) akkor leállítom az építkezést ha meg jól felvághatok vele akkor meg szuper hogy kész, de azért hogy az örök élet is lássa, hogy Én csináltam ezért táblába azaz kőbe vésem a nevem ?? Ez Normális dolog ?? Tudod erre a legjobb példa a Mentős akitől Te is elvárd hogy ha kell AZONNAL legyen ott és segítsen, de közben meg minimális fizetésből éljen, mert ő az aki senkitől sem kap plusz pénzt és ez így természetes (nem kap e,léktáblát, nem éljenzik, nem szavaznak rá, nincs dohányboltja stb...).
2014. márc. 28. 21:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!