Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A nem legális forrásból...

A nem legális forrásból származó pénzt magyarországon hogy teszik legálissá?

Figyelt kérdés

Nem szeretnék pénzt mosi kizarólag a kíváncsiság hajt!

Egyátalán hogy lehetséges ez a dolog hogy tudnak tisztára mosni kétes eredetű pénzt magyarorszagon egyátalán hogy lehetséges ez elképzelésem sincs erröl gondoltam megkèrdezem.

Pl nem tudom elkepzelni hogy ha valakinek van mondjuk 80 millio a zsebbe azt hogy mossák tisztára ezt sose értettem ekkora összeget hogy mosnak tisztára.

Ha nem valaszol rá senki pontosan hogy van ez ugy hogy a nav is be vegye a meset stb komolyan mondom hülyen halok meg.

Meg a politikusok is azok os hogy csinálják.

Elöre is köszönöm a válaszokat.



2019. okt. 21. 03:49
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Pl csinálok egy vállalkozást és állítom ki a kamu számlákat mintha menne a bolt. Onnét az bevétel és legális.

Vagy volt olyan, hogy hordták nappal a pénzt a kaszinósnak este meg "megnyerték".

2019. okt. 21. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:

Kezdem már érteni.

Tehat akkor pl ha valaki nyit 1 pizzériat es pl csak napi 100 rendeles van de ö kiállít napi 400 rendelesről szamlat akkor ezzel tudja igazolni a penzt es pl 1 vagy 2 even belül tisztara mos pl 60 millat.

Jol mondom vagy hülyeséget mondtam?

2019. okt. 21. 05:05
 3/21 A kérdező kommentje:
De viszont ha nyit pizzériat es kötelező az online pénztárgépek azt nyomon tudják követni nem?
2019. okt. 21. 05:20
 4/21 anonim ***** válasza:
Nyugodtan üthetsz bele bármit, csak tegyél is a kasszába annyi pénzt. De nem mindenhol kötelező az online pénztárgép.
2019. okt. 21. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
95%

#3

Ha beütöd, hogy eladtál egy pizzát 2000 forintért és beraksz a kasszába 2000 forintot, akkor a jaóisten se nyomozza le, hogy te igazából nem is adtál el semmiféle pizzát.

2019. okt. 21. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:

Köszönöm a valaszokat :)

Most már értem

2019. okt. 21. 06:56
 7/21 A kérdező kommentje:

Nah de varjunk itt meg mindig bukna az egész dolog.

Okés minden jol megy a bolt de pl kijön a nav megkerdezi miböl finanszírozta ezt a pizzériat miből telt ebbe belefogni.

Akkor ott azt mivel lehet igazolni hogy miböl telt?

2019. okt. 21. 07:11
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Már ott belebuksz, hogy az eladott pizzákhoz nem vettél elég alapanyagot. Minimum szellemi szolgáltatást kell nyújtanod, mert ott nincs ilyen gond.
2019. okt. 21. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
51%
Jobb példa pl. egy autószerelő műhely. Na azt ellenőrizzék le ha tudják.
2019. okt. 21. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

És ha megvan véve a kellő alapanyag akkor mi a helyzet a pizzákal?

Látom nem olyan egyszerű ez mint ahogy egyszerünek tünt.

2019. okt. 21. 07:46
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!