Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Pontosan mi a problémátok a...

Pontosan mi a problémátok a liberalizmussal?

Figyelt kérdés
Nyilván azokhoz intéződött a kérdés, akik a fröcsögő, "HALÁLAMOCSKOSLIBSIKRE" szemléletű emberek táborát erősítik.

2019. okt. 27. 19:54
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:
Én nem tudom, nem értek hozzá, de nekem volt nem olyan rég egy olyan kérdésem, hogy X Pártot miért mondják kommunistának folyton, holott az totál nem arról szól, mint amit ők csinálnak. Szal pl lehet, hogy az alapeszméik tök jók voltak, csak pl változott, és akkor még mindig annak a 'címszónak' az égisze alatt teszik amit tesznek, csak már közük sincsen az eredeti eszmékhez. Valami ilyesmi jutott eszembe.
2019. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim ***** válasza:
*Pl én nem értek hozzá, de lehetséges, hogy vannak olyanok, akik átesnek a ló túloldalára pl, de én nem vagyok jártas pl ezekben a témákban.
2019. okt. 27. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 anonim ***** válasza:
32%

"21:43: köszönöm, hogy példával illusztráltad az általam elmondottakat."


Persze, tudjuk mi a liberalizmus, az amit TE gondolsz :) Más vélemény nem létezhet. Érveltünk is az MSZP/SZDSZ kormány tevékenysége alapján, hogy mi a bajunk a te "liberalizmusoddal". Sajnálom, hogy nem megy a szövegértés. De hát a szabadelvűséghez nem feltétlen jár ész is...

2019. okt. 27. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/31 anonim ***** válasza:
85%
Nekem semmi. Én liberális vagyok.
2019. okt. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/31 anonim ***** válasza:
43%
Az a bajuk, hogy a magyar a gyűlölet népe, ők pedig részei a magyarságnak, így muszáj gyűlölniük a szabadságot és a jólétet is.
2019. okt. 27. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
76%
Mert jobban szeretem ha az állam fogja a kezem és ez jobb mint ha szabadabb lennék.
2019. okt. 27. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
74%

*17

De nem mindegy, mennyire: teljes mértékben, lsd. pártállam, vagy csak korlátozottan.


Kérdésre: akik ferde szemmel néznek a liberalizmusra, azoknak valójában a neoliberális eltéréssel/fajulással van bajuk, illetve a korábban említett hülyeségekkel (nemi túlzások stb.), azok erőltetésével, de szerintem ezek mindössze divathóbort típusú jelenségek és egy idő múlva elcsendesednek majd.

2019. okt. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:

A liberalizmusról talán Orbán lenne a legilletékesebb nyilatkozni, elvégre ő volt a legmagasabb beosztású liberális európai vezető széles e hazában! (liberálisként többre vitte mint az SZDSZ!)

Most - illeberális (vagy mi a franc) vezértrutymóként - ő fikázza a legjobban - de ez csak önös érdek: egy liberális demokráciába ő még utcaseprőnek sem férne be!

2019. okt. 28. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
31%

"Az a bajuk, hogy a magyar a gyűlölet népe"


Tessék, itt van egy igazi liberális.

Magyarozik, kollektiven ítélkezik.


Vicc és nem veszik észre magukat.

2019. okt. 28. 04:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:

Ezzel nem is lenne gond, de az, hogy ilyenek után le akarják tagadni!!??? :D

Legalább vállalná fel, hogy mit gondol.

2019. okt. 28. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!