Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Tegyük fel hogy létezik egy...

Tegyük fel hogy létezik egy esetleges háttérhatalom, és valóban manipulálnak minket a médián keresztül és valami nagy tervük van. Mi a problémátok ezzel?

Figyelt kérdés
Rengeteg Illuminati félővel találkoztam már akik mindig ezt hozzák fel mentségükre hogy akik nem hisznek bennük "Pont ezt akarja a háttérhatalom, hogy ne higgyél bennük! Te egy befolyásolható ember vagy, de én nem hagyom magam!" írják az illuminati hívők. És ha léteznek ezek a Walt Disney által manipulatív dolgok miből veszitek, hogy ehhez szükség van egy háttérhatalomra, és azok döntenek így? Szerintem ez természetes jelenség, amúgy meg mit számít ha mi úgy sem érzünk semmit az esetleges manipuláló hatásokról? Valaki magyarázza már meg nekem, hogy miért félnek ennyien ezektől a jelenségektől?
2015. okt. 28. 15:05
 1/10 anonim ***** válasza:
74%

mindig kell valami amitől retteghetnek az emberek, addig legalább van miről beszélniük.

az ugyan olyan mint a vallás, annak sincs semmi értelme, mégis több száz millióan élnek egy 2000 évvel ezelőtt írt mesekönyv alapján.

2015. okt. 28. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Tegyük fel hogy létezik és átveszik a hatalmat...


Nos onnantól kezdve azt csinálnak amit akarnak. Persze hosszútávon. Szépen apránként fogják megvonni az emberi jogokat.


Mert mondjuk ha én kerülnék világhatalomra én is arra törekednék hogy megszilárdítsam azt és ezt csak az emberi jogok megvonásával lehetséges.



Az már egy másik kérdés hogy én nem vágyom erre a hatalomra.

2015. okt. 28. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
A háttárhatalmat úgy híják, hogy PÉNZ, és egyértelműen manipulálnak annak érdekében, hogy bizonyos embereknek több neked pedig kevesebb legyen.
2015. okt. 28. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:

Komoly a kérdés. Vannak birkásítható személyiség-típusok, jobban mondva egyenesen birkásításra váróak és vannak individum-alapúak, tehát igénylik a saját terveket, gondolatokat, tetteket. Személy szerint félni nem félek attól, hogy valami félkegyelműeknek szánt szinten írt szöveggel eltérítenek vagy a 3-4 varázsklisét ismétlő reklámblokkok lobotomizálják az agyam.

Rég jártam már a témát feldolgozó vesztőhelyen, így új, hogy a Walt Disney is "benne van". Édes jó istenem! Inkább tanulnátok valamit vagy hasznosítanátok magatokat karitatív tevékenységek mentén, haszontalan hívőembertársak.

2015. okt. 28. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Itt egy példa kérdés egy paranoiababától: http://www.gyakorikerdesek.hu/politika__magyar-politika__576.. idézem "mennyire gondolkodol el ezen vagy csak tudomásul veszed és átsiklasz ezen?" hát az értelmes emberek a 2. mellett döntenének szerintem!
2015. okt. 28. 16:28
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem "illuminati" a rossz hatalom neve. A rossz hatalmat hívják politikusnak, újságírónak, WHO-nak, stb-nek.
2015. okt. 28. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
2015. okt. 28. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Tegyük fel. De minek? Ismeretlen dolgokról persze könnyű vitázni, hiszen senki se tud cáfolni. Igaz, indokolni se.


A média manipulál. De nem ezért és úgy, ahogy gondolod. A média valakié. Annak érdekei vannak, amit érvényesíteni akar. És hogy ez könnyebb legyen, mindenkit megtéveszt, aki hagyja magát. Jó sokan hagyják. Zömük még azt se tudja, hogy hagyja.

A háttérhatalom olyan primitív módon nme létezik. Léteznek viszont kőgazdag emberek és országok, akik és amelyek még több pénzt akarnak, és megtehetnek majdnem mindent, mert hagyják nekik. Mindenki ezt teszi, csak aki csóró és buta, nem tud tenni semmit, aki meg az ellenkezője, igen. Mindössze erről van szó.

2015. okt. 28. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elég butának kell lenni ahhoz, hogy azt hidd, nem manipulálja az embereket a média. A média pedig valakiknek a tulajdonában van. Az, hogy utóbbiakat háttérhatalomnak vagy másnak nevezzük, már lényegtelen.
2015. okt. 28. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Meg a nagyobb szervezetek - ha nevezhetjük így.

UNICEF m, WHO, ENSZ pl.

Tisztelem őket a munkájukért, de készüljünk fel arra, hogy az orvos is ember, politikus is, tehát hibázhat. Akkor mit kezdenek a fentebb említettek egy tömbb szerencsétlenséggel?

2015. okt. 28. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!