Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a cikkben...

Mi a véleményetek a cikkben leírt elvárásokról egy munkáltatóval szemben a mai világban?

Figyelt kérdés
[link]
2019. nov. 5. 23:12
 1/2 anonim ***** válasza:
70%

Szerintem ez mind sokadlagos szempont.

Sokkal fontosabb lenne, hogy ne egy személlyel akarjon ellátni egy munkakört a munkáltató, hanem mindenki az élethelyzetének megfelelő óraszámban dolgozhasson havi 20 órától 260 óráig. De jelenleg 99%-ban csak 174+ órás állások vannak, pedig a jog megengedi, az adórendszer még támogatja is a részmunkaidőt.

2019. nov. 5. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez kereslet-kínálat függvénye

Ha én alig találok melót, akkor örülök, ha van valami.

Ha tele vagyok lehetőségekkel, akkor választhatok az alapján, hogy hol van home office lehetőség, játékterem, kiskutya simogató meg fene tudja mi.

Ugyanez a munkáltató oldaláról. Ha könnyen talál munkaerőt, akkor tök mindegy. Viszont ha nehezen, akkor gondolkodnia kell azon, hogy mivel vonzhatja oda az embereket.

2019. nov. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!