Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Mi a vélemények a zöld radikal...

Mi a vélemények a zöld radikalizmusról?

Figyelt kérdés
Egyre inkább úgy látom, hogy a globális klímakatasztrófa demokratikus keretek között nem megoldható. Az emberek önzőek és asát kényelmük és hasznuk érdekében felemésztik a bolygónkat. Egy tudatos elit által vezetett diktatúra tudna hatékonyan fellépni a klímavédelem érdekében. Az emberek pedig kényszerítve lennének egy zöldebb életre, ha maguktól nem akarnak erre az útra lépni. Mi erről a véleményetek?

2019. nov. 21. 01:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
A kérdésedre válaszoltam. Véleményre voltál kíváncsi, az enyém ez .
2019. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%

#3 Ez már fasizmus, az pedig nem jó irányú radikalizacio.

És nem. Nem a tulnepesedes a probléma. A bolygo el tudná tartani az emberi fajt, csak nem úgy, ahogy mi azt most csináljuk. Továbbra is az 1% a ludas.

2019. nov. 21. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 A kérdező kommentje:
12.56 Elismerem igazad van, valóban a véleményedet írtad le. De azért valami indoklást írhattál volna...
2019. nov. 21. 23:53
 14/25 A kérdező kommentje:
12.41 Gyűlölöd a radikaizmust? Troll vagyok és megmondasz az ovónéninek? Az ilyenek miatt nem kell a demokrácia, mert ti vagytok azok akik miatt esik a szinvonal. Nem csak a Gyk-n hanem mindenütt! Puffogtatod a demokratikus frázisaidat, csak hogy ehesd tovább két pofára a húst, furikázhass a dieselkocsiddal, és vehesd kilószám a műanyagszemet. Arra meg hogy mi lesz a Földünkel tojsz magasról, csak jaj radikalizmus ne legyen...
2019. nov. 22. 00:12
 15/25 A kérdező kommentje:
14.37 Akkor szerinted hogyan kellebe csinálni. Nem kötekedésből írom, valóban kiváncsi vagyok. Én se rajongok a fasita ízű megoldasokért, de rohattul kiakaszt hogy én mindent megteszek amit tudok, mások meg eszik kétpofara a húst, a wc-re is kocsival járnak, és tucatszám veszik a műanyagszatyrokat, és közben engem gúnyolnak hogy beszippantott a zöld szekta...
2019. nov. 22. 00:18
 16/25 anonim ***** válasza:
Írtam egy hosszú választ, nem ment át, akkor legyen úgy, nem erőltetem. majd ír más.
2019. nov. 22. 01:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
63%

"Troll vagyok és megmondasz az ovónéninek? Az ilyenek miatt nem kell a demokrácia"

Vagyis a te logikádat követve: az "óvónéni" kapjon teljhatalmat. Ja az már mindjárt jobb :D

Troll vagy sem, én voltam olyan jóhiszemű hogy ennyi hülyeség láttán azt feltételeztem hogy csak megjátszod az őrültet. De nem, te még bőszen bizonygatod hogy "de én valóban ilyen őrült vagyok".

2019. nov. 22. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
Mivel jelenleg szinte kényszerítve vannak az emberek a nem zöld életre, bizonyos kötelező dolgok bevezetésének örülnék. Pl. komposztWC. Ez nem bonyolult, mégis óriási kedvező hatása lenne.
2019. nov. 22. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:

#3

Valahogy tényleg jó lenne a túlszaporodást megállítani, pl hazánkban is a kisebbséget. Nem kellene kedvezményeket kapniuk sok gyerek után. Azonban az abortuszt és a fogamzásgátlást nem helyeslem, az előbbinél, és sokszor az utóbbinál a már létrejött életet ölik meg. Én az élet létrejöttének megakadályozását tartom megfelelő módszernek.

2019. nov. 22. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 anonim ***** válasza:
58%
sőt, aki sok gyereket vállal, annak nemhogy kedvezményt nem kellene kapnia, hanem fizetnie kellene ezután. A pénzügyi kötelezettségek után már sokan elgondolkodnának ezen. Az abortuszt is jó drágán végezhetnék (mondjuk én betiltanám), ha már végzik, ne lehessen közpénzből, a befizetett TB-ből.
2019. nov. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!