Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Nem kéne felszámolni a vadhajt...

Nem kéne felszámolni a vadhajtásokat és a többi hasonló szélsőjobboldali oldalakat? Meddig kell húzni a szólásszabadság határát?

Figyelt kérdés

Szerintem a Bede Zsoltot és a többi hasonló embert le kéne csukni a gyűlölködő nézeteik miatt, nem kéne, hogy ilyen beteg emberek kedvükre járkáljanak a társadalomban, az ilyeneknek komoly terápia kell és nem az, hogy kedvükre írjanak bármit. Az a 60 ezer követő se normális, akik őket követik és osztogatják a szélsőséges írásait.

Tiszteletbe tartom a szólásszabadságot, addig amíg nem kezdenek gyűlölködő és primitív konteókba, minthogy a klímaváltozás az kamu szerintük. Miért kéne hagyni, hogy téves és gyűlölködő nézetekkel mérgezzék a társadalmat? A Greta Thunberget is teljesen szétalázzák míg Trumpot istenségnek állítják be. Tényleg szükség van szabályok nélküli szólásszabadságra? Érdekes módon mindig a legnagyobb gyűlölködők dühöngenek a szólásszabadság miatt.

Szerintetek nem kéne még jobban szabályozni a szólásszabadságot? Hogyha valaki ilyen gyűlölködő oldalt üzemeltet, akkor nem lenne jobb elhallgattatni?

Hogyha esetleg az ilyenek nem akarnak terápiára járni és a gyűlölködő nézetüket nem akarják felszámolni, akkor folytassák a tevékenységeiket egy eldugott pincébe, de lehetőleg ne csináljanak nyilvánosságot belőle, ne csináljanak semmilyen hangfelvételt, ne vezessenek oldalt, ott a pincébe vezessék le az indulatukat, mert én úgy érzem a gyűlölködés csak ártani tud és felszámolni kéne azt, nem támogatni.


2020. jan. 1. 12:04
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Ki dönti el, hogy mi fér bele a szólásszabadságba és mi nem?

Ki dönti el, hogy mi a gyűlöletbeszéd és mi nem? Ha Trumpot szidják az okés de ha Greta Thunberget akkor az már nem?


Pl. amikor Greta Thunberg hazudott arról, hogy a folyóson kellett utazzon a vonaton mert akkor tumultus volt az megengedhető? Helyjegyről hallottak már? (eleve aki életében utazott már túlzsúfolt vonaton, mennyire életszerű az, hogy minden ülés foglalt és te egyedül csövezel a folyóson? Legutóbb amikor én elfejeltettem helyjegyet venni és ünnepekre mentem haza legalább 4-5-en üldögéltünk a folyosó végén ahol Grétácska magában volt)

2020. jan. 1. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
42%
Akkor már tiltsuk be a libso köpködést, gyűlölködést is. Ott is van bőven.
2020. jan. 1. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
30%
*libsi
2020. jan. 1. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 Molyember ***** válasza:
77%
Nem, ezt mindenképpen ellenezném. Én liberális, elfogadó ember vagyok, a Vadhajtásoknak és a Bedéhez hasonlóknak is helyük van a társadalomban, még akkor is, ha a putris cigányok szintjén tudnak csak tenni az országért. Egy társadalom fejlettségét jól mutatja, miként bánik a sérült, láthatóan haszontalan tagjaival. Bedét hagyni kell, nem feltétlenül tehet róla, hogy kicsit visszamaradott (értsd: őszintén hülye, nem pénzért csinálja). A követőit szintén nem kell bántani,vagy korlátozni, mert bár megérdemelnék, hogy az ő mércéjükkel mérjük őket, de erre igazából nincsenek felkészülve, és kegyetlenség lenne. Amíg a társadalmunk elfogadja a másságot, így a Vadhajtások táborát is, nincs nagy baj. Ha korlátozzuk őket, olyanok leszünk, mint ők. Ez persze nem jelenti azt, hogy bármit megtehetnek, a törvények rájuk is vonatkoznak, de amíg csak írják egymásnak a "gondolataikat", hadd tegyék. Mivel szélsőségesek, magyarul elfajzások, sosem fognak igazán elterjedni. Ha meg igen, itt lehet hagyni őket, mert akkor már úgyse tehetsz semmit.
2020. jan. 1. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Veszélyes a szólásszabadság korlátozása. Az egyértelműen gyűlöletkeltő, mások ellen uszító megnyilvánulásokat nem szabad engedni. Az, hogy x politikust szeretem, y-t meg nem, az nem gyűlöletkeltés.
2020. jan. 1. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
24%
Miután a 444-et, indexet, meg bebörtönzik az ellenzéki politikusokat utána! Addig meg ne károgjatok és próbáljátok bezúzni azt ami nem a szàjízetek szerint beszél, kis demokraták!
2020. jan. 1. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
Az a baj a nézeteddel, hogy hasonlóan negatív mint a gyűlölködés ugyanis a "mindenkit lecsukunk aki beszól" filozófia félelemkeltéssé változhat és egyben a szólásszabadság totális eltiprásához vezethet aminek következményei már jól ismertek. Ha félek a horrorfilmektől nem nézem őket, vagy ha nem szeretem a csöpögős romantikis filmeket akkor azokat sem nézem. Nem?
2020. jan. 1. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
40%

Már így is nagyon elharapózott a liberális, baloldali gyűlöletbeszéd. Kommunizmus, genderpropaganda, bevándorlóbűnözés, no go zónák, több millió másik rasszú beözönlése, terrorizmus. Ezek a betiltó hangok is a liberálfasizmusba illeszkednek. Persze jogilag megvan alapozva, a média is az oldalukon áll. Ha félholtra vernek egy nácinak nevezett konzervatív politikust, az szinte hőstett, miközben 3 éves kisgyerekeket lehet genderizmusra tanítani női ruhákban. Külföldön sok mindent be is tiltanak.

Szerintem inkább a szélsőbalosságot kéne betiltani, pl. a migránspropagandát, azaz terroristák támogatását.

2020. jan. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
69%
Miért törölték a komentemet?
2020. jan. 1. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Látom a demokrácia bajnokainak csak a nullát nyomogatni futotta! :D
2020. jan. 1. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!