Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Rab népem mikor emelkedik a...

Rab népem mikor emelkedik a szabadság hasonló magasságaiba?

Figyelt kérdés

[link]


Aki nem akarja a fenti oldallal összekukizni a gépét, annak 1-2 idézet:


"Twitteren sokallta a migránsok számát – már csöngettek is a rendőrök"


"Hollandiában a rendőrség szisztematikusan felkeresi az interneten az ügyben kritikusan megnyilvánuló polgárokat és tevékenységük befejezésére szólítja fel őket."

"... a rendőrség felkeresi a migránsválsággal kapcsolatban kritikus embereket és lényegében megfenyegeti őket"

"A tudósítás alapján Jongeneel nem kifejezett náci szöveggel uszított: egyszerűen kifejezte egyetnemértését, hogy városába 250 menedékkérőt terveznek elhelyezni."

"tavaly októberben ... Leeuwardenben húsz, hasonló betelepítési projekt ellen tiltakozó személyt keresett fel a rendőrség, de más városokban is előfordult hatósági közbeavatkozás."



2016. jan. 26. 19:44
 1/8 anonim ***** válasza:

A tavasszal már lázadunk.

Elég volt az elnyomásból.

2016. jan. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

"A tudósítás alapján Jongeneel nem kifejezett náci szöveggel uszított: egyszerűen kifejezte egyetnemértését, hogy városába 250 menedékkérőt terveznek elhelyezni."


Ebből semmi nem derül ki. Mit írt pontosan? A pontos szöveg alapján lehetne véleményt mondani, h jogosan vitték-e el.

2016. jan. 26. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Mégis mindenki azt mondogatja, hogy „Mekkora szabadság van itt Nyugaton, bezzeg Oroszországban mindenkit lecsuknak aki nem ért egyet Putyinnal!”. Erre meg kiderül, hogy...


A lényeg, hogy köpködni lehessen az összes Keleti országot és habzó szájjal lediktátorozni az összes keleti vezetőt.

De az, hogy Nyugaton is ugyanezt csinálják arra nem szól senki semmit.


Az nem diktatúra, amikor a vezetők kényük kedvük szerint csinálnak mindent a nép bármiféle beleegyezése nélkül (bevándorláspolitika)?

Az emberek 80-90% nemet mond a migránsok korlátlan befogadására, de mégis ez van ráerőltetve az emberekre. Ez mi ha nem diktatúra?


[link]

2016. jan. 26. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

20:07, értem én, hogy hitvallásod, pártállásod stb.tiltja, hogy a cikkben leírtakat elfogadd, de nem tudok segíteni.

Javaslom, tájékozódj a neweurope.eu portálon. Én elhiszem a valasz.hu-n írtakat.


"Elég meredeket sztorit közöl holland sajtóbeszámolók alapján a neweurope.eu portál."

2016. jan. 26. 21:02
 5/8 anonim ***** válasza:

21:02

Bazz, te agyhalott, ez a cikk csak egy vélemény. Nincs benne tény, érted? Sem elhinni, sem elutasítani nem lehet. Pont a kulcsmondat hiányzik belőle, hogy mit írt, ami miatt elvitték a rendőrök?

2016. jan. 26. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

21:10, továbbra is a valasz.hu-nak hiszek, nem neked.


Az általad hiányolt konkrétumokról tájékozódj a neweurope.eu portálon!


Megjegyzem, nem szép dolog ilyen szavakat használni, hogy "agyhalott". De megértem, ismerem és sajnálom azokat, akik cinizmussal, gúnnyal, arroganciával próbálnak harcolni a normalitás ellen.

2016. jan. 26. 21:45
 7/8 anonim ***** válasza:

"továbbra is a valasz.hu-nak hiszek, nem neked."


Jól van akkor hidd el neki. Nem tudom mit, de hidd el neki.

2016. jan. 27. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ azoknak, akik vették a fáradságot!


Úgy látom, a hír a többség ingerküszöbét nem nagyon érte el. Lelkük rajta.

2016. jan. 27. 09:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!