Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » A svájci frank esetén miért...

A svájci frank esetén miért nem volt lehetőség hitelkiváltásra?

Figyelt kérdés
Nyilván nem arra gondolok, amikor már egekben volt az összeg, hanem még a felénél?
2020. jan. 3. 07:39
 1/5 anonim ***** válasza:
Mert akkor sem volt a kölcsönt felvevöknek annyi pénze!
2020. jan. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Te miről beszélsz?

Én most váltottam ki a hitelem.

Nem kell hozzá semmi, csak el kell indítani.

2020. jan. 3. 08:38
 3/5 mindentudó99 ***** válasza:
Miért ne lett volna lehetőség? Én is kiváltottam . Még az káosz elején. 100 ezer volt a büntetés az előtörledztésre és kész. Talán másfél évig fizettem a frankhitelt.
2020. jan. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekünk nem lett volna rá pénzünk. 15 milliót vettünk fel, a havi törlesztés körülbelül 110000 Ft volt... egy év múlva amikor elszállt az árfolyam 170000 Ft ra mászott fel a havi törlesztőrészlet, emellett a tőke tartozásunk pedig 22 millióra!!!! Ezen a helyzeten már csak Fidesz tudott segíteni ( azóta is áldom őket emiatt), a fix árfolyamon történő forint alapú kiváltó hitel igénybevételének lehetőségével. Így egy kb. 14 millió forintos forint alapú stabil hitellel ki tudtuk váltani a 22 milliós tőketartozásos svájci frankos hitelt.
2020. jan. 3. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Koplárovics Béci ***** válasza:

"Nyilván nem arra gondolok, amikor már egekben volt az összeg, hanem még a felénél?"


Honnan tudtad volna, hogy mikor vagy a felénél? Honnan lehetett volna tudni, hogy ami - így utólag - a fele volt, az nem a negyede, a háromnegyede, vagy éppen már túl van a legrosszabbon? Honnan tudtad, hogy 1 hétig, 1 hónapig, vagy évekig nem lesz semmivel sem jobb a helyzet?

Tudod van az a mondás: utólag könnyű okosnak lenni.

2020. jan. 3. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!