Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Most akkor tényleg kitört a...

Most akkor tényleg kitört a harmadik világháború? 17/L

Figyelt kérdés
Nagyon félek, mindenhol ezt olvasni. Rendesen hányingerem van az idegeségtől.
2020. jan. 5. 18:03
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
78%
Okés, akkor majd mondom én: nincs semmilyen világháború, Irán és az Egyesült Államok most összezördült, mert fontos tisztviselőket kiiktattak, akik az iráni kormány alkalmazásában álltak. Egy ideig lesz némi szájtépés + izmozás, de más nem.. A többi válaszolót ne is vedd figyelembe, ilyenkor megbolondulnak a politikai részlegen..
2020. jan. 5. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
41%
Ez hazugság.Legalább a kérdezőt ne szopasd.
2020. jan. 5. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
37%

"A történelem levese/már emelgeti a fedőt." (József Attila)

Pacifista vagyok én is, és szorongva szemlélem ezeket a híreket. De fontos: tudni kell, mi az, amire hatni tudok, és mi az, amire nem. Amit én tehetek, az erőt arra kell felhasználni.

Epiktétos így ír:

Bizonyos dolgok hatalmunkban vannak, más dolgok nincsenek. Tőlünk függ a véleményünk, az ösztönös vágyunk, a törekvésünk és ellenszenvünk, egyszóval mindaz, amit egyedül alkotunk meg. Nem tőlünk függ a testünk, a vagyonunk, a hírnevünk és a tisztségeink, tehát mindaz, amit nem egyedül hoztunk létre.

Azok a dolgok, amelyek hatalmunkban vannak, természetüknél fogva szabadok, semmi sem akadályozza, semmi sem köti őket. Azoknak a dolgoknak azonban, amelyek nincsenek a hatalmunkban, nincs erejük önmagukban, másoktól függenek, egy kívülálló megakadályozhatja vagy elsajátíthatja őket.

Emlékezz erre: ha a természetüknél fogva függő dolgokat függetleneknek tartod és a más dolgait sajátaidnak tekinted, akkor minduntalan akadályokba ütközöl, bánkódni és háborogni fogsz, káromolod az isteneket és az embereket, de ha csak azt tartod a tiednek, ami valóban a tied, a más tulajdonát pedig a helyzetnek megfelelően a másénak tartod, akkor sohasem leszel a kényszer hatalmában, senki sem fog utadba állni, nem fogsz senkit szidalmazni és vádolni, és semmit sem kell majd akaratod ellenére végrehajtanod; senki sem árt neked, és nem lesz ellenséged sem, mert nem történik veled semmi baj.

[link]

2020. jan. 5. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm, szépen a normális válaszolóknak most megnyugodtam egy kicsit, csak mindehol ezt olvasni
2020. jan. 5. 18:22
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
A világháború még nem kezdődött el, de tény, hogy most olyan feeling van.
2020. jan. 5. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Akkor most mi az igazság ??
2020. jan. 5. 18:39
 7/14 anonim ***** válasza:
48%

Az igazságról nem a politikai hírekben lehet olvasni. Epiktétosznál, Marcus Aureliusnál lehet.

[link]

2020. jan. 5. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
92%

Hát egyfolytában azon mesterkednek, hogy kitörjön, mert akkor lehet majd ezen az alapon totális diktatúrát, ellenőrzést, világkormányt bevezetni.


Eddig mindig sikerült megakadályozni a III. VH. kitörését és reméljük, hogy a jó erők most is közbe fognak lépni!

2020. jan. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
77%
Még nem most lesz...
2020. jan. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
7%

"mindenhol ezt olvasni."

Több tucat hírportál egyidejűleg közölte: Kitört a III. világháború!

2020. jan. 5. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!