Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért akarják szélsőjobbosok...

Miért akarják szélsőjobbosok harmadik világháború legyen? Ha kitörne háború, akkor miért lenne jó nekik?

Figyelt kérdés

Olvasni szoktam magyar meg külföldi angol nyelvű weboldalakat. Azt vettem észre általában jobbikos/fideszes meg külföldi szélsőjobbok nagyon akarják ezt a 3-dik világháborút. Ha kitörne háború, akkor miért lenne jó nekik? Nekik az a egyetlen érvük, akkor ők kemény csávóként megtudják ölni az alsóbbrendű ellenségeket.


Ez nem provokáció kérdésnek írtam ki.


2017. szept. 21. 11:23
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
89%
Azért, mert túl sokat CoDoztak és azt hiszik, hogy majd ők lennének Rambok, akik lemészárolják az ellenséget. Legtöbbjüknek fogalma sincs mivel járna egy világháború, legtöbbjük már az elején összeomlana lelkileg. Nem olyan jó dolog ám menni a csatába, úgy, hogy mellőled folyamatosan halnak meg az emberek. Lelkileg elég komoly megrázkódtatásokat tud okozni a világháború, a gazdaságról nem is beszélve.
2017. szept. 21. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
94%
2-es, felhívnám a figyelmed, a háborúskodást csak addig tartanád jó bulinak, amíg téged nem érint :)
2017. szept. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:

nagyon rossz lenne egy világégés- senki sem akarja, mert az mindennek a végét jelentené már ilyen borzalmas fegyverek mellett.

Amit érzel, az az, hogy elegük van a veszteseknek a győztesek arcátlan pimaszságaiból és bosszút forralnak.

De "hábit" nem akar senki - 2-es is csak fekete viccet sütött el.


Pacifista vagyok, valahogy meg kellene OKOSAN és emberien oldani a feszültségeket.


"Háború után a vesztes bosszút forral, míg a győztes elbutul."

(Nietzsche)

2017. szept. 21. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem tudom, hogy miért akarják, de abban biztos vagyok, hogy csak addig akarják, amíg részük nem lesz benne.
2017. szept. 21. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
Épeszű ember nem akar háborút.
2017. szept. 21. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
36%
A háborúban újralehet osztani a világot. Vagyis pl trianoni határokat. Másoknak is megfordult a fejében az elsõ után. A háborúban pedig van még valami. Szabadság szabályok nélkül vagyis mindenki rabol anarchia van. Ez sem utolsó.
2017. szept. 21. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
34%

"A szabadság fáját, időről időre, hazafiak és zsarnokok vérével kell öntözni." - Jefferson.

Nem akarunk VH-t, de nyilván szép szóval nem fog elkotródni a 2. utáni győztes, elszemtelenedett háttérhatalom. Ha úgy vesszük, már a II. VH is a patrióták és libsik közt folyt. Az angolok, franciák és amerikaiak feltűnően liberálisak, olyannyira, hogy nemzetük hamarosan megsemmisül a libsi bevándorlás miatt. Mi ezt nem akarjuk. A románok se fogják visszaadni Erdélyt, bármilyen szépen kéred. A gonosz csak az erőszak nyelvén ért.

2017. szept. 21. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%
Jellemtelen buta emberek, most mondogatják hogy "hááááború", aztán ha kitörne, az első eseménynél tele gatyával futnának anyukához, s menekülnének a katonaság elől.
2017. szept. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
76%

'Nem akarunk VH-t, de nyilván szép szóval nem fog elkotródni a 2. utáni győztes, elszemtelenedett háttérhatalom. Ha úgy vesszük, már a II. VH is a patrióták és libsik közt folyt.'


Jaj, már megint kezdődik....

2017. szept. 21. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
81%
Miből gondolod,hogy a szélsőjobb világháborút kíván?
2017. szept. 21. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!