Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Miért erőltetik mostanában,...

Miért erőltetik mostanában, hogy "egy vérből vagyunk" gondolatát, sem genetikailag, sem gondolatainkban nem vagyunk azonosak, ez soha nem volt jellemzőnk, kiknek érdeke ezt nyomatni?

Figyelt kérdés
2020. jan. 20. 07:13
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Ismerős arcok Nélküled szám.
2020. jan. 20. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
28%
Ezt a nacionalista baromságot csak így lehet eladni.
2020. jan. 20. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
41%
Te lehet, hogy nem, de nekünk magyaroknak vannak közös génjeink és gondolataink is.
2020. jan. 20. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
64%

#3

Az lehet, de akkor el kell keserítselek, mert a szomszédos népek genetikája is szinte egy az egyben megegyezik a miénkkel, az osztrákok esetében pedig gyakorlatilag 100%-os az azonosság.

[link]

2020. jan. 20. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
39%

#4


Tudod, Chuchill mondta: "Csak annak a statisztikának hiszek, amit én magam hamisítottam."


Ausztriában még kinagyíva sem találtam hunnic genetikai csoportot, ellenben Ukrajnában jelentős.

Egyébként is: egyetlen ismerősöm sincs, aki részt vett ebben a felmérésben.

2020. jan. 20. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:

Mivel a népek nem homogének,így megoszthatóak.


Ha ideológiák szerint élnék,nem országhatárok mentén,akkor talán nem lenne ennyi káosz a világban,hanem eggyé tartozna,ami egymáshoz való.


A politikából élő élősködőknek ez nem érdeke,mert akkor megszűnne a dolguk a világban.


Gondold el,ha lenne egy liberális ország,vagy egy középkonzervatív,és szélsőjobbos,akkor kivel vitatkoznának az emberek?

Akkor mindenki élhetne a saját értékrendje szerint,és nem kellene elmenni szavazni arra,hogy ki uralkodjon.

2020. jan. 20. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:

5. Márpedig az a térkép teljesen valid. Ismerek még párat külömböző forrásokból, mindegyik hasonlót mutat. A magyaroknak annyi közük van a hunnic génhez, mint a medvének a medvehagymához. A honfoglalók sem renfelkezdtek nagy számban a hunokra jellemző Q haplopcsoporttal, helyette R1a és I haplocsoportjaik voltak legfőképp, még az új Magyarság Kutató Intézet vizsgálatai szerint is.


Ukrajnában a különböző tatár népek miatt van jelen a Q haplocsoport.


Itt van még pár másik térkép (az pedig hidd el nekem, édesmindegy, hogy te, vagy a családod részt vett e benne, mert egyrészt nem tudhatod, ugyanis anonim adatok révén bármelyik vérvételed használhatták, másrészt meg az mindig csak egy család lenne):


[link]


[link]


De amúgy szerintem felesleges kételkedi, ezt a tükörben is látod.

2020. jan. 20. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

"Oldozd meg a bilincseket

amikkel törzs és vér leköt,

hogy szellem és ne hús tegyen

magyarrá, s nőjünk ég felé,

testvér-népek közt, mint a fák,

kiket mennyből táplál a Nap." (Babits Mihály)

Babits szerintem szépen megfogalmazza, hogy az lenne a jó, ha a szellemi örökségünk és a kultúránk tenne minket magyarrá.

De ettől függetlenül nem hiszem, hogy az egy vérből vagyunk kifejezés pusztán biológiai értelemben gondolja ezt.

2020. jan. 20. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
37%

#4 Egyet mondok neked: turanid rassz. Ez az, ami a közép-ázsiai népekre jellemző, de Közép-Európában egyedül csak a magyarok között található meg jelentős számban.

[link]

2020. jan. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
9. Mindössze ez nem igaz. Először is, nem lézezik olyan, hogy turanid rassz. Ez a megnevezés a 19. században volt nagy politikai divat, a tudományhoz nem sok köze van. A tudományos megnevezése annak, amire te gondolsz az az Euro - Mongoloid nevezetű rassz, ami egész egyszerűen az európai és ázsiai rassz keveréke. Ez nem Közép Ázsiára, henem Nyugat Szibériára jellemző. Másodszor a magyarokon kívűl amúgy ugyanúgy megtalálható ez a rassz Kelet Európában.
2020. jan. 20. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!