Kezdőoldal » Politika » Egyéb kérdések » Szerinted a magyar nép genetik...

Szerinted a magyar nép genetikailag alkalmatlan a nyugati életszínvonalra, kisebb társadalmi különbségekre?

Figyelt kérdés

Szerintem a magyar ember rosszul érezné magát ha ő managerként "csak" kétszer-háromszor annyit keresne mint a munkás.


Ha nem keresne nagyságrendileg többet a munkásnál, nem is tudná olyan látványosan lenézni a munkást.


Ugyebár nálunk ez fűti a társadalmat elsősorban, mindenki güzül, tanul, hogy aztán lehessen predátor módjára vadászni a sok pénzt.


A melós a túlélésért küzd, rajtuk lehet nevetni, hogy nekik nem jött be az élet, haha!


Valóban alkalmatlan lenne a magyar nép a nyugati életnívóra?


2016. szept. 29. 12:41
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
57%

Sok ostobaságot olvashat az ember, ha az internetre téved.

Hogy genetikailag egy nép mire alkalmas, vagy sem, a tudomány nem venné a bátorságot, hogy válaszoljon. Ismeret nélkül állást foglalni, önmagunkat minősítjük.

Nagyon sok vezetőt ismerek, akik ma itt alig keresnek többet a beosztottjaiknál. Mert itt nem a munka fontossága és minősége a fizetés mércéje, hanem a nyalásé.

A melóssal az a baj, hogy problémáinak zöme éppen miatta következett be, ami meg nem, ott mindig másfelé vagdalkozik, mint kéne. Ekkora szereptévesztéssel persze nem nehéz megjósolni a következményt.

2016. szept. 29. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
63%
Nem genetikailag alkalmatlan, hanem történelmileg van lemaradva. Nem lehet átugrani egy 'fejlődési' szakaszt. Nyugaton sem egyik-napról a másikra alakult ki a jelenlegi életszínvonal. Mi a rendszerváltáskor nagy hátránnyal indultunk és nem is tudtuk pontosan, hogy merrefelé. Nem tudtunk bepótolni majdnem 50 évet.
2016. szept. 29. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
44%
Hát ha genetikailag nem is, de kulturálisan igen.
2016. szept. 29. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%

A magyar nép genetikailag tökéletesen megegyezik a nyugatiakkal. Még a feketék és fehérek közti különbség is olyan kicsi, hogy a genetikai különbségek csak egészen apró különbségeket magyaráznak. Pl. a feketék átlagosan nagyon-nagyon kicsit jobban futnak. Ez genetika. De ha felvennéd a gauss-görbéjét az összes feketének és fehérnek, több mint 99%-ban megegyezne a két görbe, még fizikummal kapcsolatos felmérésekre is. Ami pedig a legnagyobb különbség, hiszen a legközvetlenebbül függ a genetikától.


A magyarság KULTURÁLISAN nem alkalmas arra, hogy nyugati életszínvonalon éljen. Nem azért, mert vannak akik lenézik a melósokat. Hanem mert extrém kollektivista mindenki. Legalábbis szerintem.


Ugyanis nyugaton nem kisebbek a társadalmi különbségek:

[link]

2016. szept. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

A magyarok kollektivisták?

Szerintem inkább hihetetlen módon individualisták.

Mindig csak az "én-én-én és a nekem-nekem-nekem mindent!" elv érvényesül náluk. A másikkal egyáltalán nem törődnek, hogy annak esetleg mi lenne a jó.

2016. szept. 29. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
48%
Nem Orbán Viktor Miniszterelnök Úr tehet arról, ha valaki lusta tanulni vagy életképtelen, ezért csak gyári munkásnak jó. Mindenki annyit keres, amennyit érdemel.
2016. szept. 29. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
16%
Magyar genetikailag életképtelen,naiv, nagyra nőtt gyerekek.
2016. szept. 29. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 Alain Delon ***** válasza:
7-re: Több évszázados lemaradás csökkent "csak" 50 évesre a rendszerváltásra.
2016. szept. 29. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Honnan veszed ezt a baromsagot hogy a magyar munkas rosszul erezne magat ha 3-szor annyi lenne a fizetese? :D
2016. szept. 29. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
4#, genetikáról ne beszélj úgy, hogy 'csak' 99% egyezik meg, amikor az ember és a gyűrűsféreg között 70% közös gén van.
2016. szept. 29. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!